Jaunojo ekonomisto klubas suteikia mokiniams ir studentams galimybę gilinti ekonomikos žinias, ugdo kūrybiškumą, iniciatyvą, gebėjimą kurti naujas idėjas ir jas įgyvendinti.  Klubo nariai skatinami domėtis verslu ir ateityje tapti verslininkais. Siekiama, kad jaunimas domėtųsi ekonomika, turėtų žinių apie pasaulio ekonomikos plėtros tendencijas, baigęs aukštojo mokslo studijas dirbtų Lietuvai ir savo darbu ją stiprintų.
2015-216 mokslo metais Jaunojo ekonomisto klubo veikla buvo įvairiapusiška ir įdomi. Klubo nariai turėjo puikią progą dalyvauti „Ekonomistų savaitės“ renginiuose – jie prisijungė prie studentų eisenos ir kartu linksmai skandavo studentiškus šūkius. Dalyvavo Ekonomikos fakulteto Studentų atstovybės kartu su Jaunojo ekonomistų klubo nariais organizuotame protmūšyje. Galima tik pagirti Jaunojo ekonomisto klubo narius už iniciatyvą Vilniaus gimnazijų moksleiviams organizuoti protmūšį „Apie ekonomiką tik tai, kas įdomu ir naudinga“. Buvo puikus renginys. Konkurse dalyvavo devynios komandos, vyko keturi turai, visi siekė nugalėti, bet laurai atiteko Pilaitės gimnazijos moksleiviams. Mokiniams netrūko ir akademinių susitikimų, viename iš jų, paskaitą skaitė Buhalterinės apskaitos katedros lektorė Laima Šapalienė, pranešimo tema „Mokesčių sistema Lietuvoje“. Jaunojo ekonomistų klubo narės parengė ir perskaitė pranešimą fakulteto organizuotoje tarptautinėje studentų mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Ekonomika. Verslas. Vadyba – 2016”. Klubo nariai dalyvavo renginyje „Atvirų durų diena“, kuriame susipažino su Vilniaus kolegijos fakultetais, Ekonomikos fakulteto studijų programomis, karjeros perspektyvomis ir studentiška veikla. Mokiniai aktyviai dalyvavo diskusijoje „Ekonomikos raida“.
Paskutiniame šių metų susitikime mokiniai patvirtino klubo logotipą ir aptarė ateinančių mokslo metų veiklos gaires.
Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam klubo nariui už iniciatyvą, norą tobulėti ir už nepamirštamas akimirkas draugiškame kolektyve. Ir toliau būkite žingeidūs, ir aktyvūs bei nepamirškite, jog klubo renginiai priklauso nuo jūsų, tad kurkime įdomią veiklą kartu!
Linksmų vasaros atostogų Jums linki klubo kuratorė, Ekonomikos katedros lektorė Sigita ir fakulteto vadybininkė Santa!

Jeigu norite prisijungti prie šio šaunaus kolektyvo arba pageidaujate daugiau informacijos apie klubo veiklą, prašome mums parašyti: vadybininkas@ekf.viko.lt