2017 m. balandžio 3-7 dienomis Ekonomikos fakulteto Studijų organizavimo skyriaus vedėja, lektorė Rita Martišienė ir Ekonomikos fakulteto Erasmus koordinatorė, lektorė Danguolė Ignatavičiūtė pagal Erasmus+ programos mobilumą mokymams lankėsi Tomas Bata universitete, Čekijoje.
Tomas Bata Universitetas įkurtas 2001 metais, turi apie 9 tūkstančius studentų, iš jų – apie 950 tarptautinių studentų atvykstančių iš 70 įvairių pasaulio šalių. Tomas Bata universitetas Čekijoje siūlo ne tik čekiškas, bet ir angliškas bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programas bei atskirus modulius anglų kalba.
Lektorės dalyvavo tarptautinėje savaitėje, į kurią atvyko 28 dalyviai iš 11 šalių: Lietuva, Lenkija, Graikija, Vengrija, Ukraina, Kazachstanas, Turkija, Vokietija, Portugalija, Belgija, Anglija. Stažuotės metu užmegzti nauji ryšiai su užsienio mokyklų atstovais.
Tarptautinės savaitės metu buvo dalyvauta įvairiuose renginiuose. Tarptautinės mugės metu pristatyta Vilniaus kolegija ir dalyviai pavaišinti lietuviškomis vaišėmis, bendrauta su kitais mugės dalyviais. Klausytasi paskaitų, dalyvauta diskusijoje apie studentų mobilumo mainų patirtį ir problemas.

Danguolė Ignatavičiūtė