2015 m. rugsėjo 24 d. Baltupių progimnazijos stadione rungėsi geriausi Vilniaus kolegijos lengvaatlečiai. Daugiausią dalyvavusių – Ekonomikos fakulteto studentų, kurie pasirodė rezultatyviausiai.
Šuolio į tolį rungtyje nenugalimas buvo Albertas Parkovskis (FI15A), antrąją vietą pelnė Danielius Krikštaponis (BN14A). Merginų šuolio į tolį rungtyje trečią vietą iškovojo Aistė Vitkauskaitė (BA13C).
100 metrų bėgime puikiai pasirodė Aistė Vitkauskaitė ir Gelmina Cibulskaitė (BN14B), kurios iškovojo sidabro ir bronzos medalius. Vaikinų grupėje sidabro medaliu apdovanotas Danielius Krikštaponis.
Rutulio stūmimo rungtyje visas tris prizines vietas, kaip ir praėjusiais metais, laimėjo Ekonomikos fakulteto sportininkės. Pirmoji vieta atiteko Ritai Mastianec (FI13A), antroji – Gelminai Cibulskaitei, o trečioji – Ugnei Balkevičiūtei (BN14B).
500 metrų bėgimo rungtyje po įnirtingos kovos 4 vietoje liko Indrė Šareikaitė (VE13A).
Dėkojame visiems studentams už dalyvavimą varžybose ir linkite tokių pat puikių rezultatų akademinėje veikloje.