Tradicine tapusi gerumo akcija Alytaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose prasidėjo jau Ekonomistų savaitės metu. Studentai kepė pyragus, juos pardavinėjo Vilniaus kolegijos fakultetuose bei skatino visus prisidėti prie gerumo akcijos aukojant pinigėlių ir dalinantis gerumo dvasia su visais. Surinkta parama – 563 Eur.
2015 m. gruodžio 18 d. nemažas Ekonomikos fakulteto dėstytojų ir studentų būrys vyko į Alytaus sutrikusio vystymosi kūdikių namus, kur ir įteikė paruoštas dovanas (sauskelnės, žaisliukai, saldumynai). Buvo nepaprastai gera auklėtojų akyse matyti džiaugsmą ir dėkingumą. Studentai ir dėstytojos galėjo aplankyti kūdikius ir vyresnius vaikučius, su jais pažaisti, pabendrauti. Įėjusius, į vaikučių kambarį, svečius pasitiko mažųjų gyventojų laimės kupini žvilgsniai, jie pribėgo prie svečių tarsi elfai pripuola prie Kalėdų Senelio.
Ekonomikos fakulteto atstovai vienareikšmiškai pritarė, jog užburiančios vaikų šypsenos lydės juos dar ilgą laiką nors laukia daug darbų ir pasiruošimas gražiausioms metų šventėms. Visi gerumo akcijos dalyviai dar ilgai nusikels mintimis į akimirkas, kai rankose sūpavo vaikučius.
Patyrę daug gražių emocijų, išvykos dalyviai vienas kitam tvirtai pažadėjo jog ši akcija bus tęsiama ir kitais metais, kad Kalėdų stebuklas visada pasiektų mažuosius Alytaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų gyventojus.