Jau antri metai, kai Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultetas turi ypatingą galimybę eksponuoti žymių dailininkų darbus. Pernai buvo eksponuoti tapytojos Gražinos Vitartaitės paveikslai, o šias metais – jos sūnaus Vytauto Poškos darbų paroda „Nutapyta svajonė“.
Tapytojas yra surengęs daugybę personalinių bei grupinių parodų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje (Vokietija, Prancūzija, Italija, Graikija, Rusija), nutapęs gausybę paveikslų, freskų, o jo sukurtas kilnojamas geležinis Vilniaus miesto simbolis – geležinis vilkas, jau yra pabuvojęs ne tik sostinės aikštėse, skveruose, bet ir geležinkelio bei autobusų stotyje.
Autoriaus skulptūrų galima rasti Krekenavos, Onuškio miesteliuose. Dailininko freska pasipuošęs Lietuvos etnokosmologijos muziejus, Molėtų r. Ant Valdovų rūmų fasado Vilniuje puikuojasi „Saulės laikrodis“.
Vytautas Poška yra sukūręs scenografijas Lietuvos nacionaliniame dramos teatre: 2000 m. muzikiniam spektakliui „Dienos ir dainos” (spektaklis pagal S.Berto kn. „Edith Piaf“), 2005 m. – scenografiją spektakliui „Apkabink mane” (režisierius A. Vidžiūnas). Taip pat – 2008m. Vilniaus mažajame teatre spektakliui „Gyvulių dialogas“ (režisierė Eglė Šimkevičiūtė).
Nuo 2017 m. balandžio 19 d. Ekonomikos fakultete eksponuojami tapytojo Vytauto Poškos tapybos darbai. Parodos atidarymo ceremonijoje sveikinimo kalbą tarė Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto dekanė Asta Pikelienė. Dailininko Vytauto Poškos ilgametis draugas ir kolega monumentalistas Petras Ibianskas prisiminė nuotykius, patirtus kartu su dailininku vykdant bendrus kūrybinius darbus. Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Populiariosios muzikos studijų programos III-ojo kurso studentas, Tarptautinio konkurso „Muzikos talentų lyga‘2016“ I-osios vietos nugalėtojas Dalius Garnys visus susirinkusius nudžiugino atliktais kūriniais: Joe Dassin „Eliziejaus laukai“ ir Frank Sinatros „Nice ‘N’ Easy“.
Dėkojame Investicijų ir draudimo II-ojo kurso studentėms (ID 15 A gr.) Aivai Varvuolytei, Gintarei Macytei bei Gretai Ružinskaitei už talkininkavimą renginio metu. Visos fakulteto bendruomenės vardu tariame didelį AČIŪ dailininkui Vytautui Poškai, kurio darbai pradžiugins ne tik dėstytojus ir studentus, bet ir Tarptautinės savaitės dalyvius!
Kviečiame visus norinčius pasigrožėti profesionalaus dailininko Vytauto Poškos darbais atvykti į Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultetą iki 2017-04-28 (adresu: Naugarduko g. 5 Vilnius).