2015 m. spalio 21-29 d. Ekonomikos fakultete buvo organizuotas tinklinio turnyras, kuris suvienijo sporto entuziastus. Šiais metais tinklinio turnyras vyko dešimtąjį kartą ir buvo skirtas Ekonomikos fakulteto 70-mečiui paminėti.
Tinklinio varžybose dalyvavo net 12 komandų. Pastebima, jog lyginant su praeitų metų žaidėjų pasirengimu, šiais metais žaista – profesionaliau. Žaidimo metu buvo pademonstruotos įvairios situacijos, manevrai, kurie žiūrovams suteikė malonių akimirkų bei daug teigiamų emocijų.
Varžybų pogrupiuose po įtemptų ir permainingų kovų paaiškėjo, jog į finalinį ketvertą pateko: BA13B, BN13A, BN15A ir ID15A komandos. Finaliniame varžybų etape žaidėjai, netausodami savęs, pademonstravo puikų žaidimą – kova vyko dėl kiekvieno brangaus taško. Po finalinių rungtynių paaiškėjo, kad 2015 metų Rudens tinklinio turnyro nugalėtojais tapo ID15A grupės studentai, kurių rezultatyviausi buvo A. Varvuolytė, G. Ružinskaitė ir G. Misiūnas. Turnyro dalyviai buvo apdovanoti įvairiais prizais.
Dėkojame visiems studentams už aktyvų dalyvavimą jubiliejiniame Ekonomikos fakulteto Rudens tinklinio turnyre bei pademonstruotą puikų žaidimą.

Lektorius E. Vaitilavičius