2015 m. gegužės 21 d. Vilniaus kolegijos darbuotojai susirinko Ekonomikos fakulteto sporto salėje dalyvauti bendruomenės sporto šventėje. Šio susitikimo tikslas aktyviai praleisti laiką, pabendrauti su kolegomis, pasidalinti teigiamomis emocijomis.
Šventę pradėjo Kūno kultūros ir sporto centro vedėjas Jonas Bautronis. Ekonomikos fakulteto dekanė Asta Pikelienė pasveikino visus susirinkusius ir palinkėjo garbingos sportinės kovos ir pergalių. Renginį pradėjo mergaičių gimnastikos grupė.
Šventės metu kolegijos direktorius Gintautas Bražiūnas apdovanojo Vilniaus kolegijos geriausius sportininkus: Ievą Serapinaitę ir Aurimą Navicką.
Pirmoji sporto šventės rungtis – individuali krepšinio estafetė, kurioje dalyvavo ir prizines vietas iškovojo Ekonomikos fakulteto atstovės: Laima Šapalienė, Inga Pašiušienė ir Inga Grinevičienė. Smiginio varžybose dalyvavo trisdešimt dalyvių, kurie galėjo įvertinti savo rankų taiklumą ir akių miklumą. Šių varžybų nugalėtojais tapo Almina Saibutytė ir Vytautas Netikša. Didelio susidomėjimo sulaukė mini boulingo varžybos. Vyko šaškių ir šachmatų turnyrai, kurių metu geriausia šachmatininke tapo Zoja Kosienė, o šaškių turnyre nugalėjo Danguolė Ignatavičiūtė. Tačiau svarbiausios – tinklinio rungtynės, kurios vyko tarp mišrių EKF ir EIF komandų. Po įtemptos kovos, pergale džiaugėsi fakulteto šeimininkų komanda, sutriuškinusi priešininkus rezultatu 2:0.
Visi šventės dalyviai negailėjo pozityvių emocijų, ryžto bei noro nugalėti. Varžybų nugalėtojai apdovanoti medaliais bei atminimo prizais.
Dėkojame visiems dalyvavusiems ir tikimės, kad ši sporto šventė, jau tapusi tradicine, ir toliau kvies kolegas susiburti bei aktyviai praleisti laiką.

Lektorius Eduardas Vaitilavičius