Kaip pasiekti karjeros aukštumas ir būti naudingam savo miestui? Tai bandė sužinoti Finansininkų klubo nariai su dėstytoja Romualda Urniežiene.
Antrakursiai finansininkai buvo maloniai sutikti Vilniaus miesto savivaldybės klientų aptarnavimo skyriaus vedėjo Vitalijaus Mosino, kuris ne tik praplėtė būsimųjų finansininkų akiratį naujomis žiniomis, bet ir tiesiogine prasme aprodė svaiginančią Vilniaus panoramą. Savivaldybėje buvo aptarta būsima praktikos eiga, susipažinta su savivaldybės veikla, aplankyta tarybos posėdžių salė.
Finansininkų klubo vadovė pasakoja, kad Vilniaus miesto savivaldybę ir VIKO Ekonomikos fakultetą sieja ilgi bendradarbiavimo metai. Savivaldybėje studentai atlieka baigiamąją profesinę veiklos praktiką, lankosi pažintinėse ekskursijose.
„Nuolatinis asmeninis tobulėjimas svarbus kiekvienam iš mūsų, todėl dalyvavimas papildomose veiklose studentams suteikia galimybes stiprinti su studijų programa susijusias žinias, taip pat padeda formuotis asmenybei“, – sako Romualda Urniežienė.

#VikoEKF #darbdavys #wecounthere #vilnius#savivaldybe