2016 m. balandžio 19 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Verslo ekonomikos studijų programos pirmo kurso studentai kartu su dėstytojomis Dalia Prūsaitiene ir Sigita Valentukevičiene lankėsi UAB „BIOK laboratorija“. Tai vienas didžiausių ir pažangiausių kosmetikos gamintojų Baltijos šalyse. Šiuo metu įmonėje gaminama daugeliui puikiai žinomų prekinių ženklų produkcija: „Margarita“, „Rasa“, „Aras“ „Ecodenta“. Gaminių asortimentas nuolat atnaujinamas ir papildomas.
Vos tik atvykę į įmonę, studentai šiek tiek nustebo, nes įmonės patalpos nėra itin didelės, tačiau augti verslui tai netrukdo. Įmonėje studentus pasitiko Rinkodaros vadovė Romualda Stragienė. Ji pristatė „BIOK laboratorija“ istoriją, įmonės viziją ir misiją, kuri nukreipta ne tik į klientus, tačiau ir į darbuotojus, partnerius bei akcininkus, pristatė plačiai naudojamus kosmetikos produktus ir pabrėžė, kad įmonė neapsiriboja vien tik Lietuvos rinka, plečia prekybą užsienio šalyse su patikimais partneriais. Buvo įdomu klausytis, kaip turint didelį norą bei pritaikant žinias ir gebėjimus, savininkai sugebėjo įkurti vieną pirmųjų įmonių nepriklausomoje Lietuvoje ir išlaikyti nuolatinį jos augimą. Studentai susipažino su produkcijos gamybos procesu, jo ypatumais, aplankė laboratoriją, kurioje gimsta nauji produktai ir tikrinama jau pagamintos produkcijos kokybė. Studentai sužinojo kokioms technologijoms įmonė teikia pirmenybę, kaip dirba darbuotojai. Vizito pabaigoje darbuotojai atsakė į studentų klausimus, o studentai džiaugėsi simbolinėmis atminimo dovanėlėmis.
Studentai dėkoja „BIOK laboratorijai“ už galimybę apsilankyti įmonėje ir tikisi, jog naujai įgytos žinios bus pritaikomos verslo ekonomikos studijų metu.

Verslo ekonomikos studentės
Domantė Grybėnaitė ir Meda Sabonytė