2017 m. gegužės 10 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete vyko renginys, skirtas paminėti Tarptautinei buhalterio dienai bei Buhalterinės apskaitos studijų programos populiarinimui.
Renginį pradėjo Ekonomikos fakulteto Buhalterinės apskaitos studijų programos pirmo kurso studentės Laura Liutkevičiūtė ir Karolina Rudokaitė (BA16A gr.). Jos pasveikino susirinkusius svečius, dėstytojus bei studentus ir pasidžiaugė, jog pasirinko būtent buhalterio profesiją, kuri užtikrina puikias įsidarbinimo galimybes ir karjeros perspektyvas. Jolanta Skirmantienė, Vilniaus teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja, pristatė pranešimą ,,Profesinę karjerą planuok šiandien‘‘, supažindino studentus su kompetencijomis, be kurių nebus galima apsieiti ateityje, efektyviu laiko planavimu karjeros kelyje bei priemonėmis, kurios gali kiekvienam padėti pasiekti ateities tikslus. Pranešėja būsimuosius buhalterius drąsino ir ragino svajoti, siekti, nebijoti klysti bei išeiti iš komforto zonos ir surizikuoti – tai gali padėti priartėti prie gyvenimo svajonių.
Vaiva Mikniūtė UAB „Smart Trading“ finansų analitikė Buhalterinės apskaitos studijų programos absolventė, baigusi Ekonomikos fakultete Buhalterinės apskaitos studijų programą prieš šešerius metus, su visais susirinkusiaisiais pasidalijo mintimis apie studijas ir žinias įgytas fakultete. Ji pabrėžė, kad būtent Ekonomikos fakultete įgytas tvirtas profesinių žinių pagrindas ne tik sudarė prielaidas lengvai įsilieti į darbo rinką po studijų baigimo, tačiau užtikrino ir spartų karjeros augimą. Absolventė pasidžiaugė, jog įmonės kolektyvas šiais metais ir vėl pasipildė buhalterinės apskaitos studijų programos absolventais.
Visus susirinkusiuosius su Tarptautine buhalterių ir auditorių diena pasveikino Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos direktorė Justina Urbanavičienė. Pranešėja supažindino šventės dalyvius su asociacijos veikla ir pakvietė būsimuosius buhalterius jau dabar įsilieti į asociacijos narių gretas.