2021 m. gegužės 17-21 dienomis Ekonomikos fakultete, o tiksliau – Teams susitikimuose, svečiavosi studentai ir lektoriai iš Baltarusijos – vyko Tarptautinė savaitė su Polesės Valstybiniu universitetu.
Pirmadienį, savaitės atidarymo metu, jos dalyvius sveikino dekanė Aušra Liučvaitienė ir Polesės valstybinio universiteto Ekonomikos ir finansų fakulteto docentė Aksana Tseliak. Tarptautinės savaitės metu studentai, dirbdami mišriose grupėse, turėjo užduotį sukurti inovatyvią verslo idėją ir ją pristatyti. Užduotį kuravo ir studentus konsultavo dėstytoja Dalia Prūsaitienė. Komandos varžėsi Geriausio technologinio sprendimo, Tarpkultūrinio bendravimo ir Geriausio socialinio efekto nominacijose.
Visą savaitę turėjome paskaitų anglų bei rusų kalbomis, jas skaitė dr. Tadas Gudaitis, „Swedbank investicijų valdymo“ direktorius, Polesės valstybinio universiteto Ekonomikos ir finansų fakulteto docentė Anna Golikova. Studentas Matas Jankauskas pristatė atvejo analizę ,,Daryk verslą! Čia ir dabar“, o dėstytoja Ingrida Galkauskienė kvietė svečius iš Baltarusijos pasimokyti kalbėti lietuviškai. Savaitės veiklas vainikavo penktadienį vykęs protų mūšis, kurio nugalėtojais tapo Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentė D. Lavecka ir Polesės valstybinio universiteto Ekonomikos ir finansų fakulteto studentas R. Kiliankou.
Esame dėkingi visiems dalyvavusiems ir tikimės kitąmet jau susitikti gyvai.