Visus VIKO Ekonomikos fakulteto studentus sveikiname su Jūsų diena. Linkime būti tais, kurie žinias panaudos taikai ir gerovei pirmiausia savo šeimose, bendruomenėse, miestuose, o vėliau skleis jas visame pasaulyje.
Ar žinojote, kodėl minime šią dieną ir kaip ji susijusi su šių dienų aktualijomis? 1941 m. Londone vykusiame tarptautiniame studentų susitikime prieš fašizmą nuspręsta lapkričio 17-ąją vadinti Tarptautine studentų diena. 1939 m. lapkričio 17-ąją Čekoslovakijoje vyko studentų pasipriešinimas prieš vokiečių okupaciją. Tą dieną daug studentų buvo areštuota ir sušaudyta, o daugiau nei 1000 jų išsiųsta į koncentracijos stovyklas.
Šią dieną siekiama suvienyti viso pasaulio studentus, nepaisant rasės, kalbos ir tradicijų. Skatinama rengti studentiškus koncertus, švęsti studentiškosios visuomenės šventę.
Mūsų fakultete šia proga atsirado atpalaiduojantis ir pažaisti kviečiantis NUOTAIKOS stalas. Jis savotiškai primena, kad nepaisant to, jog esame suaugę žmonės, azartas džiaugtis ir su vaikišku įsitraukimu pritaikyti savo kompetencijas „žaidžiant“ darbą – suteikią tą jausmą, kurio verta ieškoti – meilė savo profesijai, talentui ir laikui, kurį skiriame tobulėjimui.
Šis stalas skirtas visiems suaugusiems, kurie nori atsipalaiduoti. Visi sensoriniai nuotaikos stalai turi A+ energijos lygį ir yra atsparūs vandeniui IP65.