2016 m. rugsėjo 2 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete įvyko susitikimas su „Bloomberg“ kompanijos verslo atstove Baltijos šalyse ir Baltarusijoje Karina Collis, kuriame dalyvavo Ekonomikos fakulteto dekanė Asta Pikelienė, Investicijų ir draudimo katedros vedėja Daiva Malakaitė, lektorės Romantė Bučienė ir Jolita Naujalienė.
Buvo susitarta dėl trumpalaikės galimybės, nemokamai vieną mėnesį, naudotis prieiga prie garsios „Bloomberg“ kompanijos terminalo ir surengti seminarą terminalo vartotojams, kuris vyktų realiuoju laiku, prisijungus prie terminalo. Ateityje planuojama ieškoti galimybių įsigyti terminalo licenzijas ilgesniam laikui.
Nuo 2012 m. fakultetas bendradarbiauja su vienos didžiausių finansinės informacijos tiekėjos „Bloomberg“ atstovybe Londone. Kompanijos atstovai pristato savo produktus, duomenų paieškos ir analizės terminalą, kuriame realiuoju laiku galima palyginti pateikiamų ir ankstesnių metų duomenis, įvertinti pasaulio finansų rinkų padėtį, atlikti makroekonominę analizę, numatyti finansų rinkų pokyčius ir priimti investicinius sprendimus. Terminale įdiegtu talentų paieškos įrankiu nuolat naudojasi per 20 tūkst. finansinių institucijų vadovų iš įvairių šalių, kurie nuolat ieško talentingų, puikiai finansų bei ekonomikos sritis išmanančių specialistų.
Džiaugiamės tokia puikia praktine nauda: tiesiogiai susipažinti su kompanijos produktu bei globaliose rinkose vykstančiais procesais.