Pagal sutartį tarp Vytauto Didžiojo universiteto ir Vilniaus kolegijos 2018 m. gegužės 27-31 d. Vilniaus kolegijoje lankėsi Sakartvelo technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro delegacija. Delegacija buvo priimta ir Ekonomikos fakultete. Juos sutiko Bankininkystės katedros lektorius, Imitacinės bendrovės „VIKO Bankas“ vadovas Alvydas Mackevičius ir Bankininkystės studijų programos studentai. Renginyje dalyvavo ir Vilniaus kolegijos Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Jolanta Preidienė. Svečiai, kartu su Bankininkystės studijų antro kurso studentais, visą paskaitą praleido IB „VIKO Bankas“, kur jie buvo supažindinti su imitacinio banko veikla, pinigų muziejumi ir istorija. Sakartvelams buvo suteikta proga tapti „VIKO Banko“ klientais, bei trumpam – bankininkais. Jie turėjo galimybę patys atlikti tokias operacijas kaip: banko sąskaitos atidarymas ir pinigų pervedimas. Svečiai susitikimo metu pašoko savo nacionalinį šokį bei lietuviškai ir sakartveliškai padainavo liaudies dainą „Suliko“.
Antroje susitikimų dalyje svečiams buvo pristatyta fakulteto vadybininkės Santos Mirauskienės paskaita „Laiko valdymo paradoksas“. Šaunieji sakartvelai diskutavo ar galima valdyti laiką, taip pat buvo pristatyti studentų vertybių žemėlapiai. Paskaita buvo turininga ir tuo, jog studentai turėjo progos išmokti daug naujų žodžių lietuviškai.
Džiaugiamės sulaukę studentų iš Sakartvelo ir tikimės, jog bendri renginiai su Sakartvelo technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centru taps dažnesni!