Ekonomikos fakulteto Buhalterinės apskaitos studijų programos studentai itin paklausūs darbo rinkoje – jie puikiai žino, ne tik kokią sąskaitų korespondenciją parašyti įvykus vienai ar kitai ūkinei operacijai, bet ir sėkmingai dirba su keliomis apskaitos programomis. Sakoma, kad sunkiausia išmokti pirmąją programą, o vėliau, jau žinomų programų logiką perkėlus į kitas programas, nesunku įvaldyti ir kitas programas. Buhalterinės apskaitos studijų programos studentai fakultete profesinės praktikos metu apskaitos užduotis atlieka tokiomis apskaitos programomis: „Rivilė GAMA“, „Stekas plius“, „Apskaitos Asistentė“ ir kt.
Kaip ir kasmet, Buhalterinės apskaitos katedra 2019 m. gruodžio 11–13 d. organizavo apskaitos programos „Apskaitos Asistentė“ konkursą. Susirinkusius studentus pasveikino ir sėkmės konkurse palinkėjo fakulteto dekanė dr. Aušra Liučvaitienė. UAB „Asistentė“ direktorius, konkurso komisijos pirmininkas Remigijus Valintas atkreipė dėmesį, kokios permainos laukia buhalterių pereinant nuo popierinių prie elektroninių dokumentų. R.Valintas teigė, kad mažėjant buhalteriams rutininio darbo, rinkoje vis mažiau reikės ir buhalterių-operatorių, o daugiau – buhalterių-analitikų. Tokią naujųjų buhalterių-analitikų kartą ir ugdo Buhalterinės apskaitos katedra. Šią išvadą patvirtina įvairiapusės studentų žinios, kurias jie parodė atlikdami „Apskaitos Asistentė“ testą Moodle aplinkoje.
Sveikiname BA17C grupės studentę Karoliną Piktužytę, kuri laimėjo I-ąją vietą – jai bus įteikta programos „Apskaitos Asistentė“ licencija. II-oji vieta atiteko BA17B gr. studentei Donatai Basevičiūtei, o III-oji – BA17C studentei Monikai Narušytei. II-osios ir III-osios vietos nugalėtojoms bus įteikti UAB „Asistentė“ pažymėjimai.
Dėkojame konkurso dalyviams už aktyvumą ir linkime, kad ir ateityje jums nepritrūktų kantrybės, energijos ir įkvepiančių idėjų.

Lektorė Birutė Jukonienė