Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto dėstytojai ir studentai turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti 2018 m. rugsėjo 12 d. Finansų ministerijos makroekonomikos prognozių pristatyme „Ekonomikos raidos scenarijus“.
Susirinkusius pasveikino Finansų ministras Vilius Šapoka. Su svarbiausių ekonominių rodiklių tendencijomis supažindino Finansų viceministrė Miglė Tuskienė. Galime pasidžiaugti, jog per paskutinius 10 metų Lietuvoje, vidutinis darbo užmokestis augo sparčiausiai. Suformuota palanki darbuotojams darbo rinka, nes šiandien „žiūronus užsidėjęs esti darbdavys“. Pranešimo metu buvo įvardytos galimos rizikos dėl ekonominės raidos scenarijaus įgyvendinimo.
Entuziastingoji Lietuvos Junior Achievement narių trijulė sėkmingai įsitraukė į diskusiją ir Finansų ministrui bei jo komandai uždavė provokuojančių klausimų, po kurių sekė auditorijos klausimai.
Nuoširdžiai dėkojame Finansų ministerijai už kvietimą į puikų susitikimą ir pozityvias prognozes! Kiekvienas dalyvis susimąstė, kad gyvename ypatingu laikotarpiu, ant IV-osios pramonės revoliucijos slenksčio.