Vilniaus kolegijos studentai dalyvavo VšĮ PROFAT organizuotame projekte PROFADIENIS, kurio pradžia rugsėjo mėnuo. Projekto idėja – suteikti galimybę jauniems žmonėms išbandyti savo jėgas, sprendžiant įmonėms aktualias situacijas. Atrankos etape, kurį vykdė įdarbinimo ir personalo atrankos įmonės EMPLONET ekspertai, dalyvavo 430 studentų iš įvairių Lietuvos kolegijų. Į finalą pateko 120 studentų. Vilniaus kolegiją finale atstovavo dvi komandos, po 5 studentus iš Ekonomikos fakulteto ir Verslo vadybos fakulteto.
Nacionalinio Lietuvos kolegijų studentų verslumo projekto PROFADIENIS finalas vyko 2016 m. lapkričio 10 d. „Europos namuose“. Renginiui buvo parengtos atvejo analizės. Studentai išbandė ir tobulino savo gebėjimus finansų, marketingo, lyderystės, verslo idėjų kūrimo bei inovacijų situacijose, kurias rengė projekto partneriai: AB bankas SEB, Western Union, VšĮ Versli Lietuva, Lietuvos Marketingo asociacija, Europos lyčių lygybės institutas. Studentai taip pat dalyvavo Žinių radijo linksmųjų užduočių turnyre, klausė UAB „TMD Partners“ partnerio Dariaus Pietario pranešimo „Kūrybos magija”. Studentams buvo labai naudingos diskusijos su verslo atstovais, įgyta patirtis pravers ne tik studijų metu, bet ir profesinėje karjeroje.
Dėkojame Ekonomikos fakulteto studentams Domantei Grybėnaitei (VE15A), Tadeuš Bandalevič (BA14A), Danieliui Grinkevič (BA15B), Viktorijai Rumšaitei ir Povilui Krūminiui (FI15A) sėkmingai dalyvavusiems nacionalinėje Lietuvos kolegijų studentų verslumo dienoje PROFADIENIS.
Dėkojame projekto organizatoriui VšĮ PROFAT ir renginio partneriams už įdomų motyvuojantį renginį!

Ekonomikos katedros vedėja Dalia Prūsaitienė