2015 m. rugsėjo 19 – 26 dienomis Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto surengtoje Tarptautinėje savaitėje, skirtoje tarptautiniam verslui ir finansams, lankėsi 10 studentų ir 2 dėstytojai iš Polesės valstybinio universiteto (Pinskas, Baltarusija). Tai atsakomasis vizitas pagal pasirašytą memorandumą ir bendradarbiavimo sutartį.

Abiejų aukštųjų mokyklų studentams buvo numatyta įdomi veikla ir intensyvi ne tik dalykinė, bet ir kultūrinė programa. Savaitės metu organizuoti seminarai: „Interaktyvūs mokymo metodai“ (doc. dr. A. Liučvaitienė), „Draudimo produktai“ (Justas Jasaitis, Swedbank), „Anketinių duomenų statistinis apdorojimas (lekt. Rita Martišienė), „Įmonių socialinė atsakomybė“ (lekt. Sigita Juzėnienė), „Užsienio prekybos struktūros analizė” (doc. dr. Arturas Vitas), „Pinigų politika Baltarusijoje. Valstybės bankininkystės sektorius šalyje“ (doc. Oksana Teliak). Taip pat studentai dalyvavo praktiniuose psichologiniuose mokymuose (lekt. Oksana Jarovič), rengė ir pristatė projektus. Lankėsi Swedbanke, Šiaulių banke, Lietuvos banko pinigų muziejuje, Vilniaus universiteto senuosiuose rūmuose, „VPMF „VIKO Bankas“ ir „VIKO Drauda“. Tarptautinės savaitės dalyviai aplankė Trakus, Kernavę, Vilnijos akmenų parką, angelų kalvą bei Vilniaus senamiestį.

Tarptautinės savaitės atidarymo metu koncertavo trečiojo kurso Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentė Diana Anisko, o uždarymo renginyje Vilniaus kolegijos folklorinis ansamblis „Želmuo“ ne tik parodė įdomią programą, bet ir įtraukė visus kartu pašokti.
Nuoširdžiai dėkojame visiems Tarptautinės savaitės dalyviams ir tikimės, kad svečiai iš Baltarusijos išsivežė tik geriausius įspūdžius.
Finansų katedros vedėja Olga Buckiūnienė