2016 m. gruodžio 2 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazistai, kartu su Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentais, dalyvavo susitikime-diskusijoje su Ekonomikos fakulteto absolventu Tomu Paruliu Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialo Vilniaus skyriaus vadovu. Pranešėjas visus susirinkusius įtraukė į interaktyvų žaidimą, kurio metu renginio dalyviai turėjo atsakyti į klausimą: kaip teisingai pasirinkti karjeros kryptį?, kokio sektoriaus darbuotojams mokamas didžiausias darbo užmokestis? Pranešėjas paminėjo, jog svarbu pasirinkti besivystantį verslo sektorių, o šiai dienai tai yra būtent Draudimo sektorius.
Investicijų ir draudimo studijų programos studentai inicijavo konkursą „Protų mūšis“, todėl pasibaigus paskaitai susirinkę renginio dalyviai suformavo keturias grupes (2 gimnazistų ir 2 Ekonomikos fakulteto studentų) bei palaikymo komandas. Po trijų konkurso turų paaiškėjo, jog nugalėtojų titulą pelnė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai.
Nuoširdžiai dėkojame visiems renginio dalyviams ir tikimės, kad jau ateinančiais mokslo metais gimnazistus sutiksime Ekonomikos fakulteto auditorijose!