PERGALĖ „PROFADIENYJE“

Šių metų spalio 13 d. 110 finalistų sprendė stambios verslo įmonės persikraustymo situaciją išdėliodami numatytus darbus optimaliausiu būdu; ieškojo sprendimo, kokiu būdu saugiai ir greitai pristatyti medikamentus pacientui iš Oslo į Japoniją; turėjo parengti tarptautinės korporacijos vidinės komunikacijos planą siekiant pristatyti įmonės vertybes visiems darbuotojams bei išbandė asmeninių finansų valdymo situaciją pasitelkiant IT žaidimą.
Aukščiausius balus 2022 m. renginyje surinko Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto komanda apdovanota kelionės į Europos Parlamentą prizu, Vilniaus verslo kolegija nugalėjo finansų kategorijoje, Socialinių mokslų kolegija– inovacijų, Utenos kolegija, Medicinos fakultetas – personalo, o Šiaulių valstybinė – operacijų kategorijose.
„Esame sužavėti jaunų žmonių noru dalyvauti – jie vertina patyrimines užduotis, jiems svarbu, kad situacijas ruošia verslo atstovai – atrankiniame etape sulaukėme daugiau nei 600 dalyvių!“ – dalinosi mintimis „PROFADIENIO“ iniciatyvos autorė Lina Mačernienė.
UAB „World Courier“ klientų aptarnavimo technologinių sprendimų grupės vadovė Vaiva Kazlauskienė papasakojo, kad renginio metu dalyviai patyrė nemažai iššūkių. Užduočių sprendimui buvo skirtas trumpas laikas (30-35 min.), todėl buvo vertinamos ne tik studentų žinios, gebėjimas logiškai mąstyti, svarbus buvo gebėjimas dirbti stresinėje situacijoje.
VIKO Ekonomikos fakulteto komandos nariai dalinosi konkurso ir pergalės įspūdžiais. Ernestui Mačiui įspūdį paliko gera nuotaika, nors konkurencijos būta stiprios. Edvinui Nedzinskui ilgai išliks emocijos bandant save aukšto lygio konkurse: „Jei ir nebūtumėm laimėję, vis tiek būtų labai naudingai praleista diena, kadangi ir su įmonių atstovais daug bendravome.“ Pasak Aušros Verseckaitės, renginys leido pajusti, kas yra tikrasis verslas ir ko galima tikėtis profesionalioje veikloje: Visos užduotys buvo labai įdomios, reikalavusios daug kūrybiškumo ir vaizduotės bei daug žinių ir atidumo. Šiame renginyje patyriau ne tik daug džiaugsmo ir juoko, bet ir konkurencijos, iššūkių skonį. Labai ačiū už tokį nuostabų renginį!“.
Net dvi EKF studentės, Rūta Slavinskaitė (I vieta) ir Aušra Verseckaitė (III vieta), iškovojo asmeninius LIMA prizus.
VIKO Ekonomikos fakulteto komandą sudarė penki studentai iš įvairių programų: Nikita Aleksejenkovas, Ernestas Mačius, Edvinas Nedzinskas, Rūta Slavinskaitė, Aušra Verseckaitė. Atranką organizavo ir finaliniame renginyje EKF komandą lydėjo Ekonomikos katedros dėstytoja Dalia Prūsaitienė.
Primename, kad projektą organizavo VšĮ PROFAT. Projekto partneriai: AB bankas SEB, Western Union Processing Lithuania, UAB World Courier, UAB Girteka Logistics, Europos Parlamento biuras, Lietuvos Marketingo asociacija, UAB Emplonet, UAB Verslo žinios.