„Manau, jog yra svarbu supažindinti studentus su realiais banko procesais ir užduotimis. Platesnis supratimas gali ne tik paskatinti toliau domėtis pasirinkta kryptimi, bet taip pat padėti sėkmingai įsidarbinti baigus studijas.“, – sako VIKO Ekonomikos fakulteto paskaitos svečias, Danske Bank Lietuvoje vyresnysis komandos vadovas, Jonas Albrektas.

Paskaitą apie tarptautinius mokėjimus taip pat vedė dvi buvusios EKF studentės, o šiuo metu vyriausiosios Danske Bank paslaugų specialistės mokėjimų tyrimų komandoje: Ilona Kobelis-Liškauskienė ir Marta Stankevičiūtė.

Studentai sužinojo, kas yra SWIFT sistema ir kaip organizuojamas tarptautinių mokėjimų procesas. Taip pat, pranešėjai atskleidė pagrindinius SEPA mokėjimų principus bei jų „gyvavimo“ kelią. Svečiai padėjo studentams suprasti tarptautinių mokėjimų principus.

„Smagu, kai paskaitose matome tikrus profesionalus, galime su studentais teoriją konvertuoti į naudingų karjeros pažinčių praktiką.“, – sako paskaitos organizatorė, Apskaitos katedros vedėja, Irena Danilevičienė.