2015 m. rugsėjo 1 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai susirinko didžiojoje salėje paminėti Mokslo ir žinių dieną, kuri iniciavo ir naujųjų mokslo metų pradžią.
Renginys pradėtas Vilniaus kolegijos himnu „Tiesos daina“. Po to, Ekonomikos fakulteto dekanė A. Pikelienė palinkėjo pirmojo kurso studentams siekti tobulėjimo ir saviraiškos, kelti naujus iššūkius sau, būti smalsiems, žingeidiems, taip pat, kad studentų ir dėstytojų santykius visada lydėtų pagarba bei supratimas, o dėstytojams – stiprybės, kantrybės, ištvermės ir kūrybingumo.
Studentus pasveikino ir fakulteto studentų atstovybės pirmininkė Rita Mastianec ir palinkėjo sėkmingų studijų.
Nuotaikingą sveikinimo žodį tarė uždarosios akcinės bendrovės „Nordea Finance Lithuania“ pardavimų vadybininkas bei Ekonomikos fakulteto absolventas G. Gedvilas. Jis palinkėjo pirmojo kurso studentams visada išlikti kūrybingais, sistemingai siekti užsibrėžtų tikslų ir niekada nesustoti.
Susirinkusiuosius pasveikino Studijų skyriaus vedėja I. Pašiušienė. Ji supažindino pirmakursius su grupių kuratoriais dėstytojais bei kuratoriais studentais, nurodė auditorijas kuriose vyks susitikimai su kuratoriais.

Nuoširdžiai sveikiname visus Ekonomikos fakulteto studentus su mokslo metų pradžia. Tikimės, kad šiuose rūmuose praleistas laikas bus prasmingas, kūrybiškas ir keliantis tik geriausius prisiminimus!