Viena diena su puikiu mokytoju
yra geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi.

Japonų patarlė

2015 m. lapkričio 16 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Buhalterinės apskaitos katedros lektorė Laima Šapalienė ir Ekonomikos fakulteto vadybininkė Santa Mirauskienė pravedė paskaitas trijose mokyklose: Elektrėnų profesinio mokymo centre, Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje ir Vievio gimnazijoje.
Dėstytoja L. Šapalienė skaitė paskaitą tema: „Mokesčiai ir jų valdymas“. Lektorė supažindino moksleivius su Lietuvos mokesčių sistemos ypatumais, trūkumais bei pristatė kiekvieną mokesčių grupę. Vaizdinių priemonių pagalba dėstytoja pademonstravo jubiliejinių eurų monetas, kurios yra kelis kartus vertingesnės, nei įprastinės. Mokiniai aktyviai atsakinėjo į užduodamus klausimus: kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti ekonomistas, finansininkas, buhalteris, kokie žymūs žmonės kalbėjo mokesčių temomis bei kodėl verta rinktis ekonomikos, finansų ir apskaitos studijas. Siekiant skatinti moksleivių sąmoningumą, lektorė atkreipė dėmesį į atliekų rūšiavimo svarbą bei nurodė, kaip reikia naudotis taromatais. Vadybininkė S. Mirauskienė supažindino moksleivius su Vilniaus kolegijos fakultetais bei atkreipė dėmesį į Ekonomikos fakulteto organizuojamas studijų programas.
Dėkojame mokytojams už puikų priėmimą, o visų mokyklų moksleiviams tariame ačiū už dalyvavimą pamokoje, aktyvų bendravimą ir linkime teisingai išsirinkti studijas!

Santa Mirauskienė, EKF vadybininkė