2023 m. spalio 23–25 dienomis įvyko tradicinė VIKO Ekonomikos fakulteto kontaktų ir karjeros mugė SMART START`2023, kurios metu suteikta galimybė studentams užmegzti pažinčių tinklą su įtakingiausiomis finansų sektoriaus įmonėmis.
„Karjeros mugė vyko net kelias dienas, per kurias studentai galėjo išklausyti įmonių pranešimus apie naujausias ekonomikos tendencijas, finansų, bankų, draudimo ir apskaitos sektoriuose, įsigilinti į naujoves, pasitreniruoti neformalaus prisistatymo ir trumpojo pokalbio žanre, kuris yra pagrindinis būdas „nupinti“ savo karjeros pažinčių tinklą“, – pasakoja Ekonomikos fakulteto dekanė dr. Aušra Liučvaitienė.
Svarbiausia renginio žinutė buvo sukurti saugią erdvę studentams bandyti ir klysti, suteikti šansą reikštis prisistatant, klausiant, išbandyti savo jėgas prie kiekvienos įmonės stendo. Tai buvo puiki galimybė patreniruoti pažinčių ir komunikacijos raumenis.
Kontaktų ir karjeros mugėje dalyvavo 17 įmonių, o pranešimus skaitė 11 verslo profesionalų.
Dėkojame:

 • Jolitai Dobrovolskienei iš Girteka Group už paskaitą „Kryptingumas profesijoje ir biudžeto planavimas“. Studentams labai patiko praktinė užduotis.
 • „Audifinos“ Tvarumo projektų vadovei Daivai Dėdinienei, kuri skaitė pranešimą „Tvarumas: praeitis ir ateitis“.
 • Borisui Jonui Kuzmai, iš „BTA Baltic Insurance Company“ filialo Lietuvoje už pristatymą Savęs pozicionavimas versle.
 • Tatjanai Klačok iš UADBB „Socialinės garantijos“ už pranešimą „Draudimas ar finansinis užtikrintumas?“.
 • Sigitai Kiškytei-Bulotienei Cencora ITSM Level vadybininkei už žaidimą ir pristatymą „Sėkmingos prezentacijos faktoriai“.
 • Santanai Neciporenko iš Worldlin už pranešimą „Karjeros kelias PayTech industrijoje – sužinokite, kokia yra jūsų sėkmės istorija“.
 • Linui Pikšriui iš UADBB „Aon Baltic“, draudimas.lt už draudimo sektoriaus naujausias įžvalgas.
 • Sigitai Strockytei-Varnei iš AB SEB banko, kuri atskleidė, kaip valdyti pinigus, kad jie nevaldytų tavęs.
 • Birutei Kunciūtei ir Aurelijai Trinkūnaitei iš Norian Accounting, UAB už pristatymą reikalingų įgūdžių šių dienų finansų ir apskaitos darbuotojams.
 • Justei Bambalaitei ir Dovilei Utovkaitei iš Dana Lithuania, UAB už sėkmės istorijas ir pasakojimą apie darbą nuotoliu Tenerifėje.
 • Sergejui Abakumovui iš Grant Thornton Baltic UAB už pristatymą, nuo ko priklauso ir kaip atrodo tvari lyderystė.

Sakome ačiū mugės dalyviams už karjeros šansus: AB SEB; CENCORA; „Audifina“; Allianz Lietuva gyvybės draudimas UAB; UABDD „Socialinės garantijos“; Akcinei bendrovei Šiaulių bankas; „BTA Baltic Insurance Company“; NBFC (Nacionalinių bendrųjų funkcijų centras); Compensa Vienna Insurance Group ADB; „Swedbank“, AB; Norian accounting; Worldline; Girteka Group; Ernst & Young Baltic, UAB; Western Union Processing Lithuania UAB; Dana Lithuania, UAB; UADBB „Aon Baltic“ draudimas.lt.