2015 m. gruodžio 9-14 dienomis Ekonomikos fakulteto sporto salėje šurmuliavo smiginio, tinklinio ir krepšinio mėgėjai. Pirmomis turnyro dienomis rungtyniavo vaikinai – krepšininkai. Pademonstruoti savo meistriškumą panoro net devynios komandos, kurių kiekviena pasivadino originaliu pavadinimu. Iš anksto nuspėti rungtynių finalą buvo labai sunku, kadangi varžovų sportinis pasiruošimas buvo tapatus. Visgi, finalinėje kovoje dėl pirmosios vietos susitiko komandos: ,,Ginio“ (Bankininkystės studijų programos trečiojo kursto studentai) ir ,,Dobilai“ (Buhalterinės apskaitos antrojo kurso studentai). Pirmos vietos nugalėtojai paaiškėjo rungtynėms einant į pabaigą, kai pergalę išplėšė ,,Ginio“ komanda, kurioje ypač gerai pasirodė Nerijus Juška (BN13B) ir Arnas Kvietkauskas (BN13B). Trečiąją vieta džiaugėsi komanda ,,Bankininkai“ (Bankininkystės studijų programos antrojo kursto studentai).
Paskutinę sportinio turnyro dieną susirinko fakulteto merginų tinklinio komandos. Studentės nustebino pasiryžimu nugalėti. Po įtemptų, gražių kovų paaiškėjo jog trys komandos surinko vienodai pergalių skaičių, o kadangi geriausias tarpusavio sužaistų rungtynių taškų santykis buvo pirmojo kurso Investicijų ir draudimo studijų programos studenčių, jos ir buvo tituluojamos čempionių vardu. Antrąją vietą iškovojo Buhalterinės apskaitos studijų programos merginos (BA14B), o trečiąją vietą – Buhalterinės apskaitos studijų programos studentės (BA14C). Meistriškumą, tinklinio aikštelėje, puikiai pademonstravo šios studentės: Aiva Varvuolytė (ID15A), Aira Davidavičiūtė (BA14B) ir Greta Ribačenkaitė (BA13B).
Šventinio Kalėdinio turnyro dalyviai ne tik turėjo progą puikiai praleisti laiką, bet ir buvo apdovanoti įvairiais prizais. Nuoširdžiai dėkojame visiems studentams už aktyvų dalyvavimą sportiniame renginyje ir linkime gražių artėjančių švenčių!

Lektorius Eduardas Vaitilavičius