2015 m. spalio 7 d. JEK nariai kartu su Lietuvos studentais ir vyresniųjų klasių moksleiviais dalyvavo „Swedbank“, AB Karjeros dienoje. Jaunųjų ekonomistų klubo nariai apgailestavo, kad į dirbtuves jiems pakliūti nepavyko, tačiau kituose renginiuose jie dalyvavo sėkmingai. Ypač stiprų įspūdį paliko banko vyriausiojo ekonomisto Nerijaus Mačiulio paskaita: „Kokios profesijos bus reikalingos ateityje“. Pranešėjas pasakojo apie technologinę revoliuciją, pakeisiančią visą mūsų aplinką: be žmogaus valdymo važiuojantys automobiliai, robotai-pardavėjai arba slaugės, 3D spausdintuvu išspausdintos kraujagyslės, odos fragmentai. Tapo aišku, kad norint turėti darbą, reikia ypatingai rūpintis savo išsilavinimu, kad atitiktume darbo rinkos paklausą ateityje.
Po pietų JEK nariai apžiūrėjo įspūdingą banko pastatą. Pastebima, kad pastatas skirtas ne tik banko darbuotojams, bet ir miestiečiams. Jame įrengta erdvi kavinė, pėsčiųjų promenada, o 16-ame aukšte yra apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria nuostabi miesto panorama.
Po ekskursijos atvirai pabendravome su pardavimų, investavimo, personalo ir kitais specialistais. Pokalbio metu supratome, kokius darbus, per visą dieną, atlieka banko darbuotojai bei kodėl jiems patinka dirbti banke. Mus sužavėjo nuostabus, tarpusavyje glaudžiai bendraujantis kolektyvas.
Renginys buvo puikiai organizuotas, paslaugūs darbuotojai sukūrė jaukią atmosferą, nuoširdžiai dėkojame jiems už tai! Būtų labai malonu, jeigu „Swedbank“, AB Karjeros dieną organizuotų kiekvienai metais.

JEK pirmininkė Arina Ranceva