Žinios – tai vienintelis dalykas,
kuris išaukština vieną žmogų prieš kitą.
David Adison

Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto absolventams birželio 28 diena tapo viena iš gražiausių gyvenime. Šią dieną jiems buvo įteikti profesinio bakalauro diplomai!
Renginys pradėtas Vilniaus kolegijos himnu „Tiesos daina“. Šventės dalyvius sveikino Vilniaus kolegijos direktorius Gintautas Bražiūnas ir fakulteto dekanė Asta Pikelienė, kuri paminėjo, jog sėkmingai apginti baigiamuosius darbus ir baigti studijas pavyko ne visiems, todėl išliko patys ištvermingiausi! Džiaugiamės, kad profesinio bakalauro diplomai įteikti net 158 nuolatinių bei 67 ištęstinių Bankininkystės, Buhalterinės apskaitos, Finansų, Investicijų ir draudimo bei Verslo ekonomikos studijų programų absolventams, iš kurių net 13 su pagyrimu!
Gražios šventės proga absolventus sveikino fakulteto dėstytojai, UAB „Smart trading“ finansų analitikė Vaiva Mikniūtė (Buhalterinės apskaitos studijų programos absolventė), uždarosios akcinės bendrovės „INVL Asset Management“ pardavimų atstovė Ieva Žemaitytė. Buhalterinės apskaitos studijų programos absolventų pasveikinti atvyko uždarosios akcinės bendrovės „Asistentė“ direktorius Remigijus Valintas, kuris įteikė pažymėjimus tradicinio fakultete vykusio kompiuterinės apskaitos programos „Apskaitos asistentė“ konkurso prizininkėms J. Buterlevičiūtei, L. Jarmalytei ir G. Žemgulytei. Šios absolventės pripažintos geriausiai išmanančiomis programą ir galinčiomis sėkmingai tvarkyti įmonės buhalterinę apskaitą su šia programa. I-osios vietos nugalėtoja Justina Buterlevičiūtė gavo puikų prizą – programos „Apskaitos asistentė“ licenciją, kurios vertė daugiau kaip 500 eurų.
Absolventai apdovanoti Kolegijos direktoriaus padėkos raštais už aktyvią studentišką, mokslinę, projektinę, tarptautinę ir sportinę veiklą. Geriausiems 2017 m. absolventų laidos sportininkams įteiktos Vilniaus kolegijos Kūno kultūros ir sporto centro statulėlės. Padėkos raštus gavo ir grupių seniūnai už atsakingą bei pareigingą darbą. Bankininkystės bei Investicijų ir draudimo studijų programų absolventams kartu su diplomais įteikti „Simulith“ centro pažymėjimai apie imitacinėse bendrovėse „VIKO BANKAS“ bei „VIKO DRAUDA“ atliktas praktikas.
Šventės metu skambėjo nuostabūs kūriniai, kuriuos atliko Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto absolventas Dalius Garnys.
Absolventams linkime palankaus karjeros starto bei tikimės, kad susitiksime Ekonomikos fakultete dar ne kartą!