2018 m. birželio 27 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete vyko iškilmingas diplomų įteikimas absolventams. Iš viso šiais metais fakultete įteikti 233 aukštojo mokslo diplomai (iš jų 173 – nuolatinių studijų ir 60 – ištęstinių studijų absolventams), 6 iš jų su pagyrimu. Absolventus sveikino ir diplomus įteikė Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto dekanė Asta Pikelienė ir Studijų skyriaus vedėja Inga Pašiušienė.
Pirmieji profesinio bakalauro diplomus savo rankose laikė Buhalterinės apskaitos bei Investicijų ir draudimo nuolatinių studijų programų absolventai. UAB „ASISTENTĖ“ direktorius Remigijus Valintas apdovanojo Buhalterinės apskaitos studijų programos absolventes geriausiai mokančias dirbti su apskaitos programa „Apskaitos asistentė“ ir galinčias sėkmingai tvarkyti įmonių buhalterinę apskaitą šia programa: Tatjaną Ščemel, Viktoriją Milčiūtę, Beatą Urbanovič, Gretą Karabeinikovaitę ir Gretą Mačaitytę. Gretai įteikta ir dovana – programos licencija ir prenumerata metams, kurios vertė 500 Eur. Taip pat absolventus pasveikino Buhalterinės apskaitos studijų programos absolventė, UAB „Elmoris“ vyr. buhalterio pavaduotoja ir Buhalterinės apskaitos katedros lektorė Genė Achranovič. Jaunuosius specialistus sveikino Draudimo katedros vedėja Daiva Malakaitė.
Bankininkystės, Finansų ir Verslo ekonomikos nuolatinių studijų programų absolventus pasveikino Bankininkystės studijų programos absolventė, AB Citadele bankas Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Audronė Rūkštelė. Bankininkystės katedros lektorius, imitacinės bendrovės „VIKO BANKAS“ vadovas Alvydas Mackevičius, „Simulith“ tinklo vadovė Rima Bačiulytė ir Lietuvos imitacinių bendrovių asociacijos prezidentas Marius Ignatonis absolventams įteikė sertifikatus ir dovanas, sveikino baigus praktiką imitacinėje bendrovėje „VIKO BANKAS“ ir susipažinus su BIS „Forpost“. Absolventei Ivonai Dadelo buvo įteiktas 5000-asis Simulith tinklo pažymėjimas, o Kapustaitei Gražynai – 500-asis IB „VIKO BANKAS“ pažymėjimas. Visus susirinkusiuosius pasveikino ir 2007 m. laidos Finansų studijų programos absolventas, „Green motion“ pardavimų vadovas Gvidas Gedvilas.
Vilniaus kolegijos Kūno kultūros ir sporto centro lektorius Eduardas Vaitilavičius pasveikino ir apdovanojo geriausius Vilniaus kolegijos krepšinio, tinklinio, futbolo rinktinių sportininkus, jų buvo 5. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentų atstovybės pirmininkė Brigita Samušytė apdovanojo 9 EKF SA narius padėkos raštais.
Absolventams buvo įteikti 22 padėkos raštai už aktyvią studentišką veiklą, atsakingą ir pareigingą grupės seniūno darbą, aktyvią sportinę veiklą. Absolventai neslėpė džiaugsmo gavę diplomus ir dėkojo dėstytojams už kartu praleistus studijų metus.
Dėkojame diplomų įteikimo šventėje dalyvavusiam ir muzikinę programą atlikusiam atlikėjui, Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto absolventui Daliui Garniui bei šventinio renginio vedėjai, Verslo ekonomikos studijų programos I-o kurso studentei Miglei Burneckytei.
Absolventams linkime sėkmės!