Pasak britų rašytojo ir žurnalisto Joseph Addison, skaitymas protui yra tas pats, kas fizinis lavinimas kūnui. Taigi vasariškai šiltą ir saulėtą 2018 m. spalio 17 d. popietę Ekonomikos fakulteto pirmakursių finansininkų saviugdos kelias pasuko link Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Studentus lydėjo lektorės Romualda Urniežienė ir Violeta Baltrūnienė.
Būsimieji finansininkai dalyvavo ekskursijoje po skaitytojams ir kultūros mylėtojams skirtas šiuolaikiškas bibliotekos erdves. Bibliotekininkė Dijana Pranskūnienė pasakojo apie bibliotekos istoriją, galimybes jaukiose ir patogiose skaityklose skaityti įvairius leidinius, ruoštis paskaitoms, diskutuoti ir bendrauti susitikimų kambariuose bei dalyvauti renginiuose. Studentai sužinojo, kad be tradicinių paslaugų skaitytojams siūloma užsukti į virtualias Nacionalinės bibliotekos erdves: nuotoliniu būdu gauti visas bibliotekos paslaugas, jei nėra galimybės atvykti.
Išvyka studentams patiko, dauguma Martyno Mažvydo bibliotekoje lankėsi pirmą kartą, todėl džiaugėsi atsivėrusiomis naujomis galimybėmis gauti naudingos studijų informacijos ir dalyvauti renginiuose.

Finansų katedros lektorė Violeta Baltrūnienė