2018 m. spalio 22 d. II kurso finansininkai kartu su Finansų katedros lektore Romualda Urniežiene lankėsi Vertybinių popierių biržoje Nasdaq Vilnius.
Verslo klientų vadybininkė Simona Bačkienė supažindino studentus su pagrindiniais kapitalo rinkos dalyviais Lietuvoje – Vertybinių popierių birža Nasdaq Vilnius, Lietuvos centriniu vertybinių popierių depozitoriumu (LCVPD), Nasdaq Technologijų ir verslo kompetencijų centru (NAVS).
Diskutuota apie vertybinių popierių rinkos teikiamas galimybes ir naujoves, analizuota reali prekyba akcijomis.
Susitikimo metu Nasdaq Technologijų ir verslo kompetencijų centro specialistai papasakojo apie centro veiklą, bei kuriamą vertybinių popierių prekybos, tarpuskaitos ir depozitoriumo platformą. Studentai įvertino, kaip svarbu išmanyti finansų rinkos mechanizmą. Vadybininkė Simona pakvietė studentus kuo anksčiau įsitraukti į finansų pasaulį. Skatino domėtis naujos kartos technologijomis, kurios suteiks galimybę savo versle pritaikyti pažangiausius IT sprendimus, taip pat jame integruoti dirbtinio intelekto, blokų grandinės technologijas. Aktyviausi diskusijos dalyviai buvo apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis.

Finansininkų klubo kuratorė R. Urniežienė