2024 m. kovo 4-7 d. Ekonomikos katedros docentas dr. Artūras Vitas ir Finansų katedros lektorė Olga Buckiūnienė lankėsi Tesalo universitete (Graikija, Tesalo regionas, Larisa). Vizito metu dėstytojai studentams pristatė investicijų vertinimo metodus, Lietuvos finansų sistemos ypatumus bei Lietuvos makroekonominius rodiklius. Paskaitos metu studentai aktyviai dalyvavo diskusijoje, reiškė nuomonę apie patikusius investicijų vertinimo metodus bei lygino Lietuvos ir Graikijos finansų sistemas. Dėstytojai išsamiai papasakojo apie Vilniaus kolegiją ir Ekonomikos fakultete vykdomas Verslo ekonomikos ir Finansų krypties studijų programas.
Vizito metu dr. Artūras Vitas ir Olga Buckiūnienė bendravo su Tesalo universiteto Tarptautinių ryšių skyriaus specialiste Chryssanthi Fourlari bei Ekonomikos ir Verslo administravimo padalinio koordinatoriumi profesoriumi dr. Kleanthis Sirakoulis. Dėstytojai susitikimo metu turėjo galimybę aplankyti modernią šio universiteto dviejų aukštų biblioteką, kuri nuolat papildoma naujausia ekonomikos ir finansų literatūra.
Tesalo universitetas įkurtas 1984 metais, turi padalinius penkiose Graikijos miestuose (Volos, Larisa, Karditsa, Trikala ir Lamia). Jame studijuoja apie 70 000 studentų. Universitetas yra nuolat prižiūrimas statybos ir pastatų priežiūros specialistų, todėl visada atrodo tvarkingas, jaukus ir šiuolaikiškas. Larisoje, netoli studentų miestelio yra šio universiteto ligoninė, kur mediciną studijuojantys studentai gali atlikti praktiką. Gaeopolio kompleksas (agrotechnologijų, ekonomikos ir verslo administravimo padaliniai) yra nutolęs 4 km. nuo Larisos miesto centro. Šiame komplekse studentai turi net 2 kavines, nedidelę, bet jaukią koplyčią ir moderniai įrengtą stadioną.
Dėstymo vizitas leis daugiau galimybių Tesalo universiteto ir Vilniaus kolegijos bendradarbiavimui įvairiose srityje bei plės abipusius studentų ir dėstytojų mainus.