2020 m. spalio 19–23 dienomis Ekonomikos fakultete vyko renginys skirtas studentams „SMART START“. Šis renginys, tapęs tradiciniu, padeda studentams susipažinti su darbo rinka ir į ją sėkmingai įžengti, o įmonių atstovams – rasti gabiausius darbuotojus ir praktikantus savo organizacijai.
Šiemet fakulteto „SMART START“ vyko kitaip – didžioji dalis paskaitų ir susitikimų kėlėsi į virtualią erdvę. Atstovai iš UAB Norian Accounting, UAB „Headex Gruop“, UAB Finance United, Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro (NBFC), UAB „INFO-TEC“, įmonės „Gyvi Žaislai“, SEB banko Inovacijų centro pristatė savo veiklas, pasakojo studentams apie karjeros galimybes, kaip sėkmingai susirasti praktikos ar darbo vietą, kaip pradėti savo verslą, t. y. dirbti savo svajonių darbą. Turėjome tokių paskaitų, kuriose studentai gavo progą pagilinti savo žinias apie apskaitos procesų automatizavimą, startuolių ir korporacinių įmonių santykius, robotiką, sudalyvauti mini konkurse.
Dėkojame fakulteto organizatoriams, kurie į „SMART START“ sukvietė dalyvius, o organizacijų atstovams už dalyvavimą renginyje. Suinteresuotų studentų ir organizacijų susibūrimas vienoje skaitmeninėje erdvėje įrodo, kad renginys svarbus ne tik dėl savo dydžio ar formato, bet ir dėl nešamos vertės. Studentų įsitraukimas į diskusijas, pristatymus parodo teigiamą jaunimo požiūrį į savo ateitį bei perspektyvas. Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.