2017 m. balandžio 5 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Finansų studijų programos II-ojo kurso studentai, Finansininkų klubo nariai: Rasa Gliaudelytė, Saulė-Marija Maciulevičiūtė, Vytautas Šėmys, Justas Jurevičius bei klubo kuratorė Romualda Urniežienė aplankė Vievio gimnazistus.
Gimnazistams pristatytos Vilniaus Kolegijoje vykdomos studijų programos ir studijų tvarka. Mokiniai supažindinti su studijomis Ekonomikos fakultete, IB „VIKO Bankas“ ir „VIKO Drauda“ veikla. Apie Finansų studijų programą ir Finansininkų klubo veiklą papasakojo Finansų katedros lektorė R. Urniežienė. Susitikimo metu buvo pravesta paskaita-viktorina „Visa tiesa apie finansus“. Aktyviausi mokiniai buvo apdovanoti prizais – firminiais Ekonomikos fakulteto rašikliais. Klubo narys Vytautas Šėmys pasidalino mintimis apie Erasmus+ studentų mainų programą ir šios patirties privalumus.
Tikimės Vievio gimnazijos mokinių komandą sutikti Ekonomikos fakulteto Jaunojo ekonomisto klubo organizuojamame protmūšyje, kurio tema „Apie ekonomiką tik tai kas įdomu ir naudinga“ (renginio data 2017-05-11, vieta: Naugarduko g. 5, Vilnius; mokyklų dalyvių komandas prašome registruotis el. paštu: vadybininkas@ekf.viko.lt).