2019 m. gegužės 13–17 d. Vilniaus kolegijos delegacija: Vilniaus kolegijos direktoriaus pavaduotojas ekonomikai Andriejus Sadauskis, Ekonomikos fakulteto prodekanė, lektorė Rita Martišienė ir Ekonomikos fakulteto Erasmus koordinatorė, lektorė Danguolė Ignatavičiūtė lankėsi Kremenčuko nacionaliniame Mykhailo Ostrogradskyi vardo universitete. Vizito metu Vilniaus kolegijos delegacijos nariai susitiko su Kremenčuko miesto meru Vitalij Maleckij ir aptarė bendradarbiavimo galimybes. Apie šį susitikimą informavo Ukrainos žiniasklaida – http://bit.do/kremenchuk_2019-05-14. Gegužės 14–15 dienomis Kremenčuko nacionaliniame Mykhailo Ostrogradskyi universitete vyko tarptautinė konferencija „Šiuolaikinis aukštasis mokslas: faktai, problemos, perspektyvos“, kurios dalyvius konferencijos atidarymo metu pasveikino Vilniaus kolegijos direktoriaus pavaduotojas ekonomikai Andriejus Sadauskis. Kolegijos atstovai susitiko su Universiteto prorektoriumi Volodymyr Nykyforov. Šio susitikimo metu buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Vilniaus kolegijos ir Kremenčuko nacionalinio Mykhailo Ostrogradskyi universiteto.
Vizito savaitė Universitete praėjo įtemptai ir darbingai: skaitytos paskaitos studentams (lektorės Rita Martišienė ir Danguolė Ignatavičiūtė); dalyvauta apvalaus stalo diskusijoje Lietuvos ir Ukrainos aukštojo mokslo finansavimo tema ir susitikimuose su universiteto Rektoriumi, Prorektoriumi, Turizmo, Apskaitos ir finansų katedros dėstytojais; apžiūrėta Mechanikos ir fizikinio-techninio apdorojimo procesų ir įrangos katedra bei laboratorija, kurioje delegacija gavo dovanų – universiteto abreviatūrą – KrNU; lankytasi Biotechnologijos ir bioinžinerijos katedroje ir laboratorijoje; susitikta su čekų universiteto delegacija iš Česke Budejovice.
Universiteto Turizmo studijų programos studentai Vilniaus kolegijos atstovams organizavo ir vedė ekskursiją po Kremenčuką, miestą prie Dniepro upės. Aplankytas Tarptautinis kunigaikščio Vytauto vardo centras ir viena iš trijų Ukrainos žvakių gamykla. Pilna veiklų ir įspūdžių Erasmus+ vizito savaitė baigėsi kultūrinio pažinimo diena – pasivaikščiojimu po Poltavos miestą, žinomu istoriniu Poltavos mūšiu, nacionalinių Ukrainos patiekalų degustacija, apsilankymu M. Gorkio vardo muzikiniame dramos teatre.