2015 m. lapkričio 23-26 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete vyko jau gražia tradicija tapęs renginys „Ekonomistų savaitė“, kurio metu studentai galėjo pasitikrinti ekonomikos žinias, išbandyti save verslo žaidime, įgyti rinkodaros įgūdžių, sudalyvauti protmūšyje ir be abejo puikiai praleisti laiką. „Ekonomistų savaitės“ iššūkius priėmė visų Ekonomikos fakulteto studijų programų atstovai (Bankininkystės, Buhalterinės apskaitos, Finansų, Investicijų ir draudimo bei Verslo ekonomikos).
„Ekonomistų savaitės“ atidarymo šventė prasidėjo eisena, o tai buvo naujovė tiek fakulteto studentams, tiek visai Naugarduko gatvei. Su šūksniais studentai žygiavo link Ekonomikos fakulteto, skelbdami savaitės žinią. Fakultete laukė komandų prisistatymai ir studentų jau išmoktas šokis bei garsūs komandų šūkiai. Pirmąją dieną komandų laukė rimtas iššūkis – protmūšis. Nors užduotys buvo nelengvos, skirtumas tarp komandų surinktų taškų buvo minimalus. Protmūšyje dalyvavo ir komanda, sudaryta iš moksleivių, dalyvaujančių Jaunųjų ekonomistų klubo veikloje.
Antrąją „Ekonomistų savaitės“ dieną dalyvių laukė rinkodaros ir verslo užduotys, kurios atskleidė pačius versliausius studentus.
Trečiadienį komandos, burtų keliu išsirinkusios fakultetą, demonstravo pardavimo įgūdžius.
Ketvirtadienį fakultete lankėsi Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas dr. Raimondas Kuodis, kuris skaitė pranešimą „Kodėl pinigų politika veikia silpnai?“.
Apibendrinant savaitės renginių rezultatus paaiškėjo, kad visose „Ekonomistų savaitės“ užduotyse geriausiai pasirodė Investicijų ir draudimo studijų programos studentai. Nuoširdžiai juos sveikiname!!! Kitoms komandos buvo įsteigtos specialios nominacijos už išskirtinius gebėjimus.
Pats kilniausias „Ekonomistų savaitės“ renginio tikslas ir labai svarbi užduotis – piniginių aukų surinkimas Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių globos namams. Komandos keliavo į skirtingus Vilniaus kolegijos fakultetus, kuriuose, prekiaudami savo gamintomis prekėmis ir pasitelkdami asmeninius gebėjimus, studentai stengėsi surinkti kuo didesnę pinigų sumą.
Šių metų „Ekonomistų savaitės“ metu surinkta 540 Eurų suma, kuri keliaus Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių globos namams.
Ekonomikos fakulteto Studentų atstovybė dėkoja Menų ir kūrybinių technologijų, Elektronikos ir informatikos, Agrotechnologijų, Sveikatos priežiūros fakultetams, tačiau labiausiai Ekonomikos fakultetui, kuris šiemet buvo dosniausias ir labiausiai prisidėjo prie mažo mūsų kuriamo Kalėdinio stebuklo Alytaus vaikams.

VIKO EKF Studentų atstovybė