2022 m. balandžio 19–22 dienomis Ekonomikos fakultete vyko renginys Ekonomistų savaitė`2022. Renginį savo sveikinimu atidarė fakulteto dekanė dr. Aušra Liučvaitienė. Susirinkusius taip pat sveikino ir fakulteto absolventai: Vilniaus kolegijos direktoriaus pavaduotojas ekonomikai Andriejus Sadauskis ir Studijų tarnybos Studentų reikalų koordinatorius Ričardas Rimkus.
Renginys buvo kupinas įdomybių, staigmenų ir netikėtumų: pirmąją dieną svečiai buvo kviečiami į lektoriaus Eigirdo Kebliko (Viceprezidentas turto prekybai ir nuomai, Magnetic MRO AS) seminarą akademinei bendruomenei „Lėktuvas kyla prieš vėją: sėkmingos karjeros pilotavimas“, grupė entuziastų kartu su AmersourceBergen įmonės atstovais vyko į Žirgų globos asociacijos įkurtą Arklių slėnį, kuriame vykdė socialiai atsakingą veiklą; antrąją dieną visi buvo kviečiami į nepaprastai turiningą Tarptautinę studentų mokslinę-praktinę konferenciją „Ekonomika. Verslas. Vadyba – 2022“, kurios metu gausybę pranešimų įvairiomis temomis skaitė svečiai iš Lietuvos bei užsienio;
trečioji diena taip pat džiugino – savo patirtimi dalijosi lektorius Aleksejus Loskutovas (Partnerystės vadovas, UAB Kevin EU), skaitydamas seminarą „Naujos galimybės finansų sektoriuje pandemijos sąlygomis: skaitmenizavimo plėtra“ bei seminare akademinei bendruomenei savo žiniomis dalijosi ir lektorius Oleg Mackevič (Lošimų priežiūros tarnybos Teisėkūros, personalo ir bendrųjų reikalų skyriaus vyriausiasis specialistas, konsultantas-psichologas) kalbėdamas tema „Azartinių lošimų keliami pavojai“. Svarbu paminėti, jog trečioji diena buvo kupina ir kitokių pramogų: muzikinės pertraukos „Mėlyna. Geltona“ metu renginio dalyviai galėjo žavėtis šauniu muzikiniu pasirodymu, o dienos pabaigoje dalyvauti fakulteto Studentų atstovybės organizuotame stalo futbolo turnyre!
Ekonomistų savaitę vainikavo penktadienį vykęs renginio uždarymas – dekanė dr. Aušra Liučvaitienė tarė atsisveikinimo žodį, prizais apdovanojo konkursų laimėtojus ir renginio organizatorius ir žinoma smagiausioji dalis – fakulteto bendruomenės šokis FLashmobas.
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie savaitės veiklų. Iki kitų metų!

Rinkodaros ir komunikacijos vadybininkė Gintarė Šulčiūtė