2017 m. lapkričio 27-30 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete nuaidėjo jau tradicija tapusi Ekonomistų savaitė „SAY YES!“. Šios savaitės metu studentai galėjo pasitikrinti savo ekonomikos bei rinkodaros žinias, išbandyti save verslo simuliaciniame žaidime, įgyti pardavimo įgūdžių ir puikiai praleisti laiką. Ekonomistų savaitės veikloje dalyvavo visų Ekonomikos fakulteto studijų programų atstovai.
Ekonomistų savaitės atidarymo šventės metu studentai dalyvavo loterijoje. Komandos burtų keliu išsirinko Vilniaus kolegijos fakultetą, į kurį turėjo keliauti lapkričio 29 d. su kilnia misija: rinkti lėšų, kurios bus skirtos Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių globos namams. Savaitės atidarymo metu sveikinimo žodį tarė Ekonomikos katedros vedėja Dalia Prūsaitienė ir Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentų atstovybės pirmininkė Brigita Samušytė.
Antrąją Ekonomistų savaitės dieną dalyvių laukė rimtas iššūkis: ekonominė užduotis, kurios metu kiekviena komanda parodė visas savo žinias ir sugebėjimus. Nors užduotys buvo tikrai nelengvos, dalyviai pasirodė puikiai! Antradienio popietę Ekonomikos fakulteto studentai ir Ekonomistų savaitės dalyviai klausėsi VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovės Neringos Stroputės paskaitos „Socialinis verslas: nauja verslo perspektyva“. Visos dienos darbus vainikavo rinkodaros užduotis ir verslo simuliacinis žaidimas. Studentai parodė jog yra ne iš kelmo spirti ir atidavė visas jėgas, kad pademonstruotų kompetencijas ir žinias.
Pats kilniausias Ekonomistų savaitės tikslas – tai lėšų rinkimas Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių globos namams. Tai yra viena svarbiausių užduočių Ekonomistų savaitės dalyviams. Komandos keliavo į skirtingus Vilniaus kolegijos fakultetus, kuriuose, prekiaudami savo gamintais saldumynais ir pasitelkdami geriausius komunikacinius gebėjimus, stengėsi surinkti kuo didesnę paramos sumą. Šių metų Ekonomistų savaitės „SAY YES!“ metu buvo surinkta 450 €.
Paskutiniąją šventinės savaitės dieną įvyko Ekonomikos fakulteto studentų atstovybės organizuojamas „Protmūšis“, kuriame dalyvavo ne tik studentai, bet ir Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos moksleiviai – Jaunųjų ekonomistų klubo komanda. Ekonomistų savaitę vainikavo apdovanojimų ceremonija, kurios metu visi nustebo, jog trijų pirmųjų vietų laimėtojų balai skyrėsi vos vienu tašku. Tai rodo jog visos komandos buvo labai stiprios.
Sveikiname 2017 m. Ekonomistų savaitės „SAY YES!“ nugalėtojus – Finansininkų komandą. Savaitės nugalėtojai gavo išskirtinius pakvietimus į pritrenkiantį laipiojimo centrą Vilniuje „ROCK ON“. Antrosios vietos nugalėtojai – Verslo ekonomikos studijų programos studentai, o III-oji vieta atiteko Bankininkystės studijų programos studentams. Ekonomistų savaitės dalyviai turėjo progą paskanauti šventės rėmėjo „PAGO“ sulčių. Tačiau pralaimėjusių šiame renginyje nebuvo, visos komandos apdovanotos Ekonomikos fakulteto Studentų atstovybės padėkos dovanomis. Ekonomistų savaitės dalyvius bei nugalėtojus pasveikintino ir prizus įteikė Ekonomikos fakulteto dekanė Asta Pikelienė.
Ekonomikos fakulteto Studentų atstovybė dėkoja Sveikatos priežiūros, Agrotechnologijų bei Menų ir kūrybinių technologijų fakultetų bendruomenėms, prisidėjusiems prie kilnaus tikslo – padėti Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių globos namams. Didelis AČIŪ Ekonomikos fakulteto studentams, dėstytojams ir darbuotojams, kurie šiemet dosniausiai prisidėjo prie mažo mūsų kuriamo stebuklo.