2015 m. spalio 5 d. Ekonomikos fakulteto salė buvo išpuošta dekoracijomis, o studentai su džiaugsmu pasitiko į renginį ateinančius dėstytojus. Sveikinimo žodį tarė Ekonomikos fakulteto dekanė A. Pikelienė bei Ekonomikos fakulteto studentų atstovybės pirmininkė R. Mastianec.
Renginio pradžioje dėstytojai išsitraukė numerius, o renginio metu, vedėjų pakviesti, tam tikro numerio savininkai turėjo pakilti į sceną ir atlikti tam tikrą užduotį. Pirmosios užduoties metu dėstytojai turėjo suvaidinti kitus dėstytojus taip, kad visi suprastų koks dėstytojas pristatomas ir teisingai pasakytų jo pavardę. Antroji užduotis įrodė, kad Ekonomikos fakulteto dėstytojai yra puikūs šokėjai. Renginio vedėjai paskirstė užduoties vykdytojus poromis ir jie turėjo sušokti valsą, tango bei rokenrolą. Sekančios užduoties metu dėstytojai pademonstravo puikius vokalo sugebėjimus, o ketvirtosios – dailės įgūdžius.
Įdomus siurprizas buvo katedrų dovanų pasikeitimas, o taip pat studentų įteiktos saldžios dovanėlės dekanei, prodekanei, Studijų skyriaus darbuotojoms. Šventę užbaigė šaunus studentų šokis, o pačioje pabaigoje įneštas tortas – tapo šventės kulminacija.
Nuoširdžiai dėkojame visiems studentams už nepamirštamą šventę, pademonstruotą kūrybiškumą ir linkime puikių rezultatų akademinėje veikloje.

Santa Mirauskienė, EKF vadybininkė