Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Bankininkystės III kurso ir Finansų II kurso studijų programų studentai ir lektorės R. Urniežienė, G. Mečėjienė, dekanė A. Pikelienė 2017 m. gruodžio 7 d. lankėsi Vertybinių popierių biržoje Nasdaq Vilnius. Emitentų skyriaus projektų vadovė Simona Bačkienė pristatė biržos veiklą.
Vertybinių popierių birža yra vienintelė reguliuojamos rinkos operatorė, teikianti vertybinių popierių prekybos, listingo bei informacines paslaugas. Nasdaq Vilnius veikia vadovaujantis vertybinių popierių rinką reguliuojančiais teisės aktais bei biržoje nustatytomis taisyklėmis. Įstaigos veiklą, kaip ir visą vertybinių popierių rinką, reguliuoja ir prižiūri Lietuvos bankas.
Studentai buvo supažindinti su alternatyviąja First North rinka, kurią administruoja Nasdaq verslo grupei priklausančios vertybinių popierių biržos ir aplankė Nasdaq technologijų ir verslo kompetencijų centrą, kuriame kuriamos pasaulio finansų rinkoms skirtos šiuolaikinės technologijos ir sprendimai, valdomos vertybinių popierių rinkų, finansų apskaitos, IT sistemų administravimo ir kitos operacijos. Aktyviausi studentai buvo apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis.