2017 m. balandžio 5 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentės: Evelina, Anastasija, Aistė, Gabrielė, Berta, Greta ir Ieva, studijuojančios švedų kalbą (kaip laisvai pasirenkamą dalyką), kartu su švedų kalbos dėstytoja Ingrida Drukteinyte, lankėsi Norvegijos kapitalo kreditų vadybos bendrovėje LINDORFF.
Naujose patalpose, į kurias ką tik persikėlė ši itin daug jaunų darbuotojų turinti bendrovė, svečius iš fakulteto su dovanėlėmis pasitiko ir įmonę pristatė HR specialistė Indrė Vertelkaitė, Švedijos duomenų administravimo skyriaus vadovė Lina Astrauskienė ir už procesų tobulinimą (LEAN sistemą) atsakinga Asta Vaitkevičiūtė.
Studentės susipažino su bendrovės veiklos specifika, bendravo su Švedijos klientų duomenis tvarkančiais darbuotojais, kurie atlikdami savo darbo užduotis naudoja švedų kalbą. Merginoms buvo patvirtinta, kad jų į švedų kalbos mokymąsi investuotas laikas yra gera investicija į save, pridedanti joms ženklios vertės darbo rinkoje. Abi pusės tikisi naudingo bendradarbiavimo ateityje, merginos tikisi galimybių atlikti praktiką, o galbūt ir darbo vietos šioje tarptautinėje kompanijoje, kuri yra tarp rinkos lyderių ir planuoja plėtrą Lietuvoje.