2017 m. balandžio 2-7 dienomis Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Verslo anglų kalbos lektorė Viktorija Prapraitė pagal Erasmus+ programos dėstytojų mobilumą lankėsi Krokuvos ekonomikos universitete, Lenkijoje.
Krokuvos ekonomikos universitetas įkurtas 1925 metais, turi apie 27 tūkstančius studentų, iš jų – apie 5000 tarptautinių studentų, atvykstančių iš 30 pasaulio šalių. Krokuvos ekonomikos universitetas siūlo ne tik lenkiškas, bet ir angliškas bakalauro bei magistro studijų programas.
Lektorė dalyvavo tarptautinėje savaitėje, į kurią atvyko 37 dalyviai iš Lietuvos, Graikijos, Ispanijos, Portugalijos, Turkijos, Vokietijos, Slovakijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Suomijos, Švedijos. Vizito metu buvo užmegzti nauji ryšiai su užsienio universitetų atstovais. Tarptautinės savaitės metu buvo dalyvauta įvairiuose renginiuose, pristatyta Vilniaus kolegija, dėstomos paskaitos ne tik studentams, bet ir dėstytojams, dalyvauta diskusijose bei vaišinama tradiciniais lietuviškais skanėstais.