2016 m. lapkričio 22 d. Vilniaus Rotušėje vyko Simulith centro ir Lietuvos Imitacinių bendrovių asociacijos organizuotas I-asis nacionalinis verslumo konkursas – mugė „Išbandyk verslo idėją“. Renginys buvo skirtas mokymo institucijų, kurios neturi įkurtų imitacinių bendrovių, moksleiviams ir studentams. 13-a komandų, atvykusių iš įvairių Lietuvos mokymo institucijų, galėjo išmėginti imitacinio verslo idėją, susitikti su veikiančių imitacinių bendrovių atstovais, naudojantis šio modelio teikiamais privalumais, varžytis su kitomis komandomis ir gauti išsamią informaciją apie veiklą, kaip pasiruošti ir  dalyvauti renginyje.
Komandos atvyko į mugę sukūrusios savo pavadinimus, paruošusios stendų dekoracijas, prekių/paslaugų katalogus. Mugės metu jos pristatė savo verslo idėjas ir tapo imitacinėmis bendrovėmis, prekiaujančiomis įvairiomis prekėmis ir paslaugomis, už kurias atsiskaitė mugės valiuta.
Renginio organizatoriai pakvietė dalyvauti renginyje ir pasidalinti savo darbo imitacinių bendrovių tinkle patirtimi Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Imitacines bendroves „VIKO BANKAS“ ir „VIKO DRAUDA“. IB „VIKO BANKAS“ atstovavo Bankininkystės studijų programos III kurso 15 studentų, o „IB „VIKO DRAUDA“ – 7 Buhalterinės apskaitos, 4 Finansų studijų programų studentai ir 5 Erasmus+ studentai iš Ispanijos ir Portugalijos, studijuojantys Ekonomikos fakultete. Imitacinėms įmonėms tai buvo puiki proga pristatyti Ekonomikos fakultetą, studentams pasidalinti studijų fakultete galimybėmis ir patirtimi, pademonstruoti imitacinių bendrovių veikloje naudojamas informacines sistemas: bankinę FORPOST ir draudimo DIS. „VIKO BANKAS“ mugės dalyviams atidarė banko sąskaitas, vykdė atsiskaitymų operacijas, „VIKO DRAUDA“ teikė draudimo paslaugas. Nors IB „VIKO BANKAS“ ir „VIKO DRAUDA“, kaip imitacinių bendrovių tinklo senbuvės, mugės metu negalėjo dalyvauti įvairių nominacijų konkursuose, komandos dirbo pilnu pajėgumu, buvo pavyzdžiu kitoms įmonėms, dalijosi puikia nuotaika.
Renginio dalyvių vertinimo komisijos, kurią sudarė 6 nariai, pirmininku buvo išrinktas „VIKO BANKAS“ vadovas Alvydas Mackevičius, komisijos nare buvo „VIKO DRAUDA“ vadovė Jolita Naujalienė.
Ačiū visiems „VIKO DRAUDA“ ir „VIKO BANKAS“ studentams dalyvavusiems mugėje.

Jolita Naujalienė, „VIKO DRAUDA“ vadovė,
Alvydas Mackevičius,  „VIKO BANKAS“ vadovas