Per pastarąją savaitę Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto imitacinės bendrovės „VIKO Bankas“ ir „VIKO Drauda“ sulaukė atstovų iš Portugalijos ir Ispanijos. 2017 m. gegužės 10 d. fakultete lankėsi Erasmus+ projekto dalyviai portugalai: Ponte da Barca Komercijos asociacijos prezidentas Francisco Peixoto Araujo, Finansų departamento vadovė Elisabete Fernandes ir projektų vadovas Josi Amorim (Arcos de Valdevez, Portugal). 2017 m. gegužės 16 d. į fakultetą buvo atvykę profesinių mokyklų mokytojai iš Ispanijos: Ma Blanca Fernández González, Begoña Hidalgo Ruiz, Ma Auxiliadora Garcia Fernández, Olga Sanglas Arimany, Alberto Redondo, taip pat IES ITC koordinatorius, projektų vadovas Javier González Rozas.
Svečius maloniai sutiko fakulteto administracija, imitacinių bendrovių fakultete praktinio mokymo vadovai. Abiejų šalių atstovai neslėpė susidomėjimo fakultete veikiančiomis imitacinėmis banko ir draudimo veiklos bendrovėmis, ypatingas dėmesys teko naudojamoms kompiuterinėms programoms. IB „VIKO Bankas“ darbuotojai (studentai) papasakojo apie Vilniaus kolegijos ir Ekonomikos fakulteto veiklą bei pristatė IB „VIKO Bankas“ bei jame praktiniam mokymui taikomą banko informacinę sistemą BIS Forpost. Visiems užsienio atstovams buvo atidaryta asmeninė banko sąskaitą ir suteiktas 5000 € kreditas. IB „VIKO Drauda“ darbuotojai (studentai) užsienio atstovus supažindino su naudojama draudimo informacine sistema DIS, programomis: Stekas–alga ir Stekas plius. Buvo papasakota apie studentų veiklą praktikų ir tarptautinių mugių metu.
Visiems susirinkusiems buvo pristatyta Pinigų muziejaus ekspozicija, veikianti prie IB „VIKO Bankas“ bei suteikta galimybė apžiūrėti vertingus eksponatus. Atstovai iš Portugalijos pažadėjo atsiųsti fakulteto muziejui senovinių portugališkų pinigų kopijas. Džiaugiamės, jog svečiai buvo maloniai sužavėti imitacinių bendrovių veikla!