2018 m. balandžio 26 d. IB „VIKO DRAUDA“ ir IB „VIKO BANKAS“ dalyvavo Vilniaus kolegijos „Simulith“ centro ir Lietuvos imitacinių bendrovių asociacijos „Liba“ organizuotoje 22-oje tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje, kuri vyko Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre.
Mugės metu vyko net trys renginiai. Edukacinė programa imitacinių bendrovių vadovams – ekskursija po Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro Maisto pramonės (mėsos ir duonos – konditerijos) sektorinį praktinio mokymo centrą ir praktinė edukacija „Pažink Lietuvos šimtmečio tradicijas“. Žaidimas imitacinių bendrovių praktikantams „Verslo labirintai“, kurio metu praktikantai turėjo galimybę dalyvauti individualiose praktinių verslumo įgūdžių išbandymo rungtyse. Vyko seminaras tema „Socialinis verslas“. Mugės organizatoriai ypatingą dėmesį skyrė socialiniam verslui, socialinėms inovacijoms bei atsakomybei, todėl imitacinių bendrovių praktikantai buvo skatinami į savo bendrovių veiklą įtraukti socialines inovacijas. Dalyvių komandas vertino kompetentinga komisija iš įmonių vadovų, absolventų, valstybinių organizacijų atstovų.
IB „VIKO BANKAS“ visiems mugės dalyviams atidarė banko sąskaitas, kuriomis naudodamiesi dalyviai galėjo vykdyti pirkimo sandorius. Mugės metu IB „VIKO DRAUDA“ teikė paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, kurie savanoriškai norėjo draustis kelionių, civilinės atsakomybės ir nelaimingų atsitikimų draudimais. IB „VIKO DRAUDA“ komanda apdraudė visų mugėje dalyvavusių įmonių turtą. Draudimo įmonės atstovė bendravo su užsienio imitacinėmis bendrovėmis, kurios noriai sudarė sandorius ir tapo bendrovės partneriais!
IB „VIKO DRAUDA“ sužibo mugės apdovanojimų ceremonijoje ir buvo nominuota už originaliausią stendą, geriausią radijo reklamą (tarp aukštųjų mokyklų bendrovių) ir pelnė „Sidabrinės imitacinės bendrovės“ titulą. Andželika Michalovskaja (ID15A gr.) apdovanota, kaip iniciatyviausia IB „VIKO DRAUDA“ darbuotoja, studentei įteiktas diplomas už geriausią komandos pristatymą. Geriausia vadybininke pripažinta IB „VIKO BANKAS“ darbuotoja – studentė Jolanta Borel (BN16B gr.). IB „VIKO BANKAS“ taip pat buvo apdovanotas už puikų komandos pristatymą.
Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto imitacinių bendrovių kolektyvai didžiuojasi turėję galimybę dalyvauti mugėje, pasisemti praktinės patirties ir džiaugiasi parsivežę begalę įspūdžių.