2018 m. balandžio mėnesio pabaigoje Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto sporto salėje baigėsi studentų tarpfakultetinės futbolo varžybos. Mūsų komandos studentai paskutinėse pogrupio rungtynėse nesunkiai įveikė trečioje vietoje likusią ir bronzos medalius iškovojusią Verslo vadybos fakulteto komandą. Pagrindinė ir lemiama kova vyko su Elektronikos ir informatikos fakulteto futbolininkais.
Pirmasis kėlinys buvo ypač permainingas, visgi mūsų fakulteto komanda visą laiką išlaikė iniciatyvą. Antrajame kėlinyje fiziškai ir techniškai stipresni buvo Ekonomikos fakulteto žaidėjai ir po dviejų puolėjo Ernesto Biloto (ID17A gr.) įvarčių, rezultatu 8:4, šventė pergalę!
Mūsų futbolininkai eilinį kartą tapo varžybų nugalėtojais. Dėkojame visiems komandų žaidėjams už gražų ir pasiaukojantį žaidimą!