Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto lektorės Inga Pašiušienė ir Ingrida Galkauskienė bei docentė Neringa Slavinskaitė gegužės 14-18 d. dalyvavo Rytų Makedonijos ir Trakijos technologijų instituto (Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology, www.teiemt.gr, Kavala, Graikija) surengtoje tarptautinėje dėstymo savaitėje pagal Erasmus+ dėstymo programą.
Ingrida Galkauskienė Erasmus studentams vedė paskaitas apie Google dokumentų naudojimą mokantis Verslo anglų kalbos, Inga Pašiušienė skaitė paskaitas Finansų matematikos temomis, o Neringa Slavinskaitė vedė Finansinės analizės paskaitas.
Tarptautinės savaitės metu vyko susitikimai su miesto meru, instituto rektoriumi, studentais bei dėstytojais ir Tarptautinės savaitės dalyviais iš Austrijos, Bulgarijos, Čekijos, Anglijos, Suomijos, Vokietijos, Vengrijos, Latvijos, Rumunijos ir Belgijos aukštųjų mokymo institucijų. Vizito metu buvo pristatyta Vilniaus kolegija, taip pat buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės ir dalyvauta įdomioje kultūrinėje programoje.