Ruduo, tai ne tik sezonas pakeitęs vasarą, bet ir naujos pradžios metas kiekvienam. Šiais metais Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultetas plačiai atvėrė duris ir sukvietė studentus į Didžiąją fakulteto auditoriją studentų himno „Gaudeamus igitur“ skambesiu.
Sveikinimo žodį tarė Ekonomikos fakulteto dekanė Asta Pikelienė. Dekanė palinkėjo, kad šie mokslo metai būtų darbingi, kupini įkvėpimo ir atradimų, sėkmės metai bei įveikti visus iššūkius. Mokslo metų pradžios proga studentus pasveikino Ekonomikos fakulteto socialiniai partneriai – Danske Bank atstovė Lina Pivoriūtė-Palubinskienė, kuri pabrėžė, jog ekonomikos specialistai jau daugiau kaip dešimtmetį yra ypač paklausūs darbo rinkoje. Viešnia paminėjo, jog svarbu mokytis ne tik faktų, tačiau išmokti mokytis. 2007 m. Finansų studijų programos absolventas Gvidas Gedvilas, DNB banko Projektų vadovas palinkėjo studentams būti savo srities specialistais, siekti karjeros aukštumų, tačiau nepamiršti, jog vien pinigų laimei neužtenka, tad svarbu teisingai susidėlioti prioritetus.
Vilniaus kolegijos studentų atstovybės prezidentė Indrė Šareikaitė sveikinimo kalboje paskatino visus studentus prisidėti prie įdomios studentų atstovybės veiklos, kurios pastangomis Ekonomikos fakulteto rezultatai pranoks lūkesčius. Ekonomikos fakulteto studentų atstovybės pirmininkė Agata Voitkevič palinkėjo studentams sėkmės, kuo didesnio žinių alkio, noro sužinoti, išbandyti, patirti ir tobulėti.
Sveikiname visą Ekonomikos fakulteto bendruomenę su nauja pradžia, tegul šie metai būna kitokie nei ankstesni: sėkmingesni, įdomesni, o gal kaip tik – sunkesni…

Santa Mirauskienė, EKF vadybininkė