2015 m. gegužės 27 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto lektoriai ir administracijos darbuotojai dalyvavo seminare, kuris vyko centriniuose „Swedbank“ rūmuose. Seminaro metu antrosios pakopos pensijų fondų valdymo specialistas A. Maždžierius aptarė lėšų judėjimą antrosios pakopos pensijų kaupimo fonde, pabrėžė pensijos kaupimo svarbos aspektus ne tik asmeniui, o taip pat ir valstybei. Specialistas, visiems susirinkusiems, atskleidė kaupiamų lėšų investavimo, diversifikavimo esmę ir pabrėžė vyksiančius dviejų fazių pokyčius: kaupimo ir išmokų.
Antrąją seminaro dalį pravedė Privačios bankininkystės departamento direktorė A. Budrytė. Specialistė pabrėžė, kad asmeninė bankininkystė yra tapati privačiai, kurios svarbiausi prioritetai, šiais metais yra kliento bazė, santykiai su klientu bei prekės ženklas (banko reputacija).
Vienas pagrindinių šio seminaro tikslų buvo suteikti Ekonomikos fakulteto atstovams žinių, kurios padėtų ugdyti jaunuosius specialistus, taip, kad jie atitiktų darbdavio reikalavimus. Todėl privačios bankininkystės departamento direktorė A. Budrytė pabrėžė keturis svarbiausius aspektus, kuriuos turi išsiugdyti asmuo, siekiantis tapti privačios bankininkystės departamento atstovu ir aptarnauti turtingiausius šalies asmenis, tai yra vertėjas (asmuo, kuris puikiai mokėdamas sudėtingas investavimo subtilybes, gali paprastai jas paaiškinti klientui), santykių kūrėjas, mąstantis už ribų bei turintis puikius diplomato sugebėjimus.
Seminaro metu ir po jo, Ekonomikos fakulteto atstovai uždavė įvairių klausimų bei dalyvavo diskusijoje.
Dėkojame „Swedbank“ specialistams už suteiktas žinias ir tikimės bendradarbiavimo ateityje.

Santa Mirauskienė, EKF vadybininkė