Visuomet laiko gali pakakti,
jei juo tinkamai naudosies.
J. V. Gėtė.

2015 m. gruodžio 10 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto didžiojoje auditorijoje vyko Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto dėstytojo Oleg Mirzianov paskaita apie laiko planavimą.
Dėstytojas pasakojo, jog reikia klasifikuoti įvykius į svarbius ir nesvarbius, skubius ir neskubius, tam, kad išaiškėtų, kas yra tam tikru laiko momentu svarbiausia. Patartina, įvykius skirstyti iki kol atrandama tinkamiausia asmeninė laiko valdymo sistema. Oleg Mirzianov rekomendavo įprasti nepasižadėti imtis per daug darbų, kad išvengti kaltės jausmo, kažko nespėjant įvykdyti.
Visi susirinkusieji turėjo progą atlikti keletą praktinių užduočių, kurios padėjo suprasti, kodėl planuoti laiką yra ne tik svarbu, bet ir labai smagu. Praktinio darbo metu buvo pateikta 15 užduočių, kurias susirinkusieji turėjo atlikti vos per 5 min. Pratimas puikiai atspindėjo laiko planavimo svarbą, kadangi be laiko valdymo – jis nebūtų atliktas.
Visos studentų atstovybės vardu dėkojame dėstytojui Oleg Mirzianov už suteiktas žinias bei tikimės, kad studentai informaciją pritaikys jau artėjančioje sesijoje.

Greta Raipytė, EKF SA Laisvalaikio koordinatorė