2017 m. spalio 4 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete vyko Finansininkų dienos šventė, skirta finansininko vardo bei Finansų studijų programos populiarinimui. Į didžiąją fakulteto auditoriją sugužėjo I, II bei III-ojo kursų Finansų studijų programos studentai. Džiugu, kad šiais metais į renginį atvyko Ekonomikos fakulteto draugai: Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro, Elektrėnų profesinio mokymo centro bei Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos mokiniai ir mokytojai.
Finansininko diena prasidėjo nuo LR Seimo narės Aušrinės Armonaitės sveikinimo. Pranešėja palinkėjo visiems studentams bei mokiniams siekti savo tikslų ir niekada nepasiduoti. Finansų studijų programos absolventas Valdas Ausiejus, AB Swedbank Lietuvos filialo Finansavimo operacijų palaikymo skyriaus direktorius pristatė temą „Finansinis raštingumas, kas tai?“ bei atkreipė auditorijos dėmesį į liūdną statistiką, jog tik maža visuomenės dalis nuolatos tobulina žinias finansų srityje. Finansų studijų programos absolventas Rolandas Puncevičius, VMI Kontrolės departamento Verslo elektroninėje erdvėje ir elektroninėmis priemonėmis kontrolės skyriaus vedėjas visus susirinkusius supažindino su „Išmaniąja mokesčių administravimo sistema“ bei pabrėžė sistemos veikimo pagrindus ir užbėgęs keliems metams į priekį, leido pamatyti kokia bus mokesčių administravimo sistema netolimoje ateityje.
Nuoširdžiai dėkojame renginio organizatoriams, svečiams bei dalyviams ir dar kartą sveikiname Finansininkus su profesine švente!